Délka kurzu
1-2 dny
Rozsah hodin
7
Liší se podle termínu
hodinA
hodinY
hodin
Úroveň pokročilosti
Úplní začátečníci
Doplňující informace
SEO copywriting 2.0

O čem to celé bude?

Máš pocit, že tvým webům stále něco chybí? Čteš texty na svém nebo jiném webu a zdá se ti, že by šly ještě vyladit, ale nevíš jak? Nebo tě technikálie kolem tvorby webu moc neberou a chceš prostě umět otextovat webovku tak, aby čtenáře chytla za oko, za srdce a za peněženku? 

Copywriting je jedno z atraktivních témat současné digitální doby. Když se naučíš psát tak, aby to milovali nejen lidi, ale taky vyhledávače, tak úspěšný, dobře optimalizovaný web je na světě.

Seznámíš se se základními principy práce s textem. Taky se naučíme odhalovat „divná místa” v textech a rozpoznat nejčastější chyby, které dělají copywriterky. Vysvětlíme si, jaký rozdíl je mezi texty, meta texty a mikro texty a zkusíme si některé konkrétní formáty napsat. Zjistíš, jak se liší textové SEO od technického a objevíš, jak funguje SEO copywriting.

Naučíš se vše potřebné pro to, abys uměla optimalizovat web textem. Ukážeme si, jak se pracuje s analýzou klíčových slov. Zkratka zjistíš, jak si textem šplhnout u vyhledávačů i návštěvníků zároveň.

Co se naučíš

  • Základy principy pro práci s textem
  • Jak se liší textové a technické SEO
  • Jak optimalizovat web textem
  • Pracovat s analýzou klíčových slov
  • Jak textem přesvědčit návštěvníky k akci a jak vyhledávače

Pro koho je kurz určen

  • Pro ženy, které se chtějí dozvědět, co to vlastně copywriting je a jak s ním souvisí SEO
  • Pro markeťačky, které ví, o co jde, a chtějí se dozvědět ještě víc

Co říkají absolventky?

Uvedená cena je dotovaná a vychází z povahy organizace Czechitas a způsobu jejího fungování, které je financováno dárci a partnery. Dotovaná cena odpovídá 20 - 30 % nákladů na daný kurz a je určena samoplátcům, tedy fyzickým osobám. V případě, že kurz hradí firma, pak účtujeme plnou tedy nedotovanou cenu. Více o cenách kurzů a způsobu financování Czechitas najdeš v blogovém článku.

Otevřené termíny

Aktuálně nemáme vypsané žádné termíny tohoto kurzu.
Kurz, na který se chceš přihlásit, není dostupný? Nastav si upozornění do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile nový termín kurzu přidáme.
hlídat kurz
DEJTE MI VĚDĚT
Kalendář

Lektoři

Lektory k tomuto kurzu zatím tajíme :)

Partneři

Staňte se partnerem tohoto kurzu. Dejte nám vědět.