Chceš se stát našim lektorem?

CHci učit

Pojď dělat práci, co má smysl

Přehled aktuálních pozic v Czechitas:

Head of HR

V naší specializaci pečujeme o to nejdůležitější, co máme – naše lidi a unikátní kulturu. Inovujeme a optimalizujeme HR, právní a back office procesy na podporu chodu celé organizace, a to v souladu s firemními hodnotami, které jsou pro nás důležité. Podílej se na tom, abychom byli moderním zaměstnavatelem. Pojď vést HR tým!

Stáž v Czechitas (Research & Development)

Jsme komunita s jasným posláním - inspirujeme, vzděláváme a uplatňujeme nové talenty k posílení diverzity a konkurenceschopnosti v IT. Na naší stáži se podíváš pod pokličku vývoje produktu a výzkumu. Čeká tě spolupráce se zkušenými lektory a je na tobě, zda budeš pracovat přes den, v noci, z domova, či z naší kanceláře.

Marketingová spojka, Hradec Králové

Czechitas míří do Hradce Králové! Máš vztah k regionu, baví tě marketing, copywriting a chceš být u toho s námi? Pokud ano, tak toto je ideální příležitost si najít skvělou brigádu.

Branch Lead, Czechitas Praha

Jsme komunita s jasným posláním – inspirujeme, vzděláváme a uplatňujeme nové talenty k posílení diverzity a konkurenceschopnosti v IT. Hledáme Branch Leada, kterému bude ležet na srdci dobro pražské pobočky a jeho týmu o velikosti deseti lidí. Neustále rosteme, takže časem povedeš lidí více. Navážeš na práci naší Páji, která se posouvá do jiné role v rámci Czechitas. Konkrétně to znamená vedení týmu šikovných kolegů, které se starají o marketing, eventy, spolupráci s partnery, produkci a back office.Nového Branch Leada čeká i rozvoj pobočky, práce na regionální strategii a cílech. ‍

HR Personalist(k)a

HR (u nás human relations) má tři hlavní pilíře. Péči o všechny v organizaci, administrativu a strategii. Hledáme člověka, který zastane hned dva z nich - administrativu a péči o ostatní.

Brigáda v Czechitas (6 hodin týdně)

Jsme komunita s jasným posláním - inspirujeme, vzděláváme a uplatňujeme nové talenty k posílení diverzity a konkurenceschopnosti v IT. Naše akce se neobejdou bez šikovného Tech Coordinatora, který pomůže zajistit hladký chod. Konkrétně to znamená, že funguje veškerá technika, stream streamuje a veškeré technické potíže se podaří vyřešit.

Nemáme vypsanou tu pravou pozici a láká tě práce v Czechitas? Dej nám o sobě vědět!

Vyplnit formulář

Jsme tým

Nejen na našich kurzech, ale i v týmu panuje hravá a přátelská atmosféra.
Táhneme za jeden provaz.

Máme volnost

Jsme otevření novým nápadům a kreativitě. Jeden z benefitů je flexibilní pracovní doba.

Dává to smysl

Budeš měnit svět IT v Česku s námi.
Hledáme nadšené lidi, kteří sdílí stejnou myšlenku.