Chceš se stát našim lektorem?

CHci učit

Pojď dělat práci, co má smysl

Přehled aktuálních pozic v Czechitas:

Event Coordinator, Praha

Láká tě nahlédnout pod pokličku organizování akcí v Czechitas a zároveň Tě zajímá IT vzdělávání, pak je pro tebe naše pozice naprosto ideální. Jsme komunita s jasným posláním - inspirujeme, vzděláváme a uplatňujeme nové talenty k posílení diverzity a konkurenceschopnosti v IT.

Event Coordinator, České Budějovice (úvazek 0,3)

Jsme komunita s jasným posláním - inspirujeme, vzděláváme a uplatňujeme nové talenty k posílení diverzity a konkurenceschopnosti v IT. Pokud Tě láká nahlédnout pod pokličku organizování akcí v Czechitas a zároveň Tě zajímá IT vzdělávání, pak je pro tebe naše pozice naprosto ideální.‍

Senior Marketing Specialist

Senior Marketing Specialist má na starosti převážně naše portfolio a data. Do týmu přináší marketingové know-how a zodpovídá za kurzy, které pořádáme, po stránce anotace, plánování a pomáhá k jejich naplnění. Podílí se také na výzkumu trhu a rozumí si i s analytickou částí marketingu. My v Czechitas jsme komunita s jasným posláním - inspirujeme, vzděláváme a uplatňujeme nové talenty k posílení diverzity a konkurenceschopnosti v IT.

Tech Coordinator, Praha (6 hodin týdně)

Náš Tech Coordinator se postará o hardware i software, pomáhá s testováním a obsluhou technického zabezpečení a nezapomíná ani na druhé, kterým s problémy a požadavky rád pomáhá.My v Czechitas jsme komunita s jasným posláním - inspirujeme, vzděláváme a uplatňujeme nové talenty k posílení diverzity a konkurenceschopnosti v IT.

Nemáme vypsanou tu pravou pozici a láká tě práce v Czechitas? Dej nám o sobě vědět!

Vyplnit formulář

Jsme tým

Nejen na našich kurzech, ale i v týmu panuje hravá a přátelská atmosféra.
Táhneme za jeden provaz.

Máme volnost

Jsme otevření novým nápadům a kreativitě. Jeden z benefitů je flexibilní pracovní doba.

Dává to smysl

Budeš měnit svět IT v Česku s námi.
Hledáme nadšené lidi, kteří sdílí stejnou myšlenku.