Chceš se stát naším lektorem?

CHci učit

Pojď dělat práci, co má smysl

Přehled aktuálních pozic v Czechitas:

Marketing & Event Coordinator, Praha (20 hodin týdně)

Pražská pobočka Czechitas hledá hvězdu do marketingového týmu! Tvým úkolem bude plánování a realizace popularizačních eventů, péče o sociální sítě, tvorba publikačního plánu, copywriting, copychecking a další zajímavé radosti ze světa marketingu. Nebudeš na to ale sama/sám! Budeš pracovat v tandemu s naší markeťačkou Simčou a také se zbytkem marketingového týmu Czechitas.

Marketing & Event Coordinator, Mladá Boleslav (poloviční úvazek)

Mladoboleslavská pobočka Czechitas hledá regionálního markeťáka! Tvým úkolem bude nastavit marketingovou a produkční strategii pro náš region a starat se o to, abychom byli vidět a slyšet. Chceme člověka, který bude hledat příležitosti k popularizaci našich aktivit a zároveň je bude s pomocí produkčního týmu realizovat.

Marketing Coordinator, Brno

Brněnská pobočka Czechitas hledá regionálního markeťáka! Tvým úkolem bude nastavit marketingovou a komunikační strategii pro Brno a jihomoravský region a starat se o to, abychom byli vidět a slyšet. Chceme člověka, který bude hledat příležitosti k popularizaci našich aktivit a zároveň je bude s pomocí produkčního týmu realizovat.

Branch Lead, Czechitas České Budějovice (28 hodin týdně)

V Českých Budějovicích by chtěl žít (a vést pobočku) každý. Jsme komunita s jasným posláním - inspirujeme, vzděláváme a uplatňujeme nové talenty k posílení diverzity a konkurenceschopnosti v IT. Proto hledáme Branch Leada, který povede tým pěti šikovných lidí, naváže spolupráci s novými partnerskými firmami, institucemi a hlavně – bude posouvat naši pobočku stále kupředu.

Nemáme vypsanou tu pravou pozici a láká tě práce v Czechitas? Dej nám o sobě vědět!

Vyplnit formulář

Jsme tým

Nejen na našich kurzech, ale i v týmu panuje hravá a přátelská atmosféra.
Táhneme za jeden provaz.

Máme volnost

Jsme otevření novým nápadům a kreativitě. Jeden z benefitů je flexibilní pracovní doba.

Dává to smysl

Budeš měnit svět IT v Česku s námi.
Hledáme nadšené lidi, kteří sdílí stejnou myšlenku.