Naše komunita je tu hlavně pro ženy, pro které vytváříme uvolněné a bezpečné prostředí, kde žádná otázka není hloupá. Věříme, že právě to dělá naše kurzy jedinečné! Možnost nebát se zeptat, nestydět se a být součástí týmu, jedné komunity. Přijď si to vyzkoušet! Osobní zkušenost vydá za tisíc slov.

Poznej czechitas

Na kurzech se potkáš s podobně naladěnými holkami a se stejnou úrovní znalostí. Kromě lektorů –⁠ profíků z praxe, ti budou k dispozici i naši koučové, kteří dohlédnou na to, abys nezůstala pozadu. Tak odhoď obavy a pojď IT zkusit i ty!

Czechitas kurzy

Cena kurzů

Naším hlavním cílem je, aby vzdělávání bylo dostupné pro všechny. A protože jsme nezisková organizace, můžeme si dovolit nabízet kurzy za nižší částky než konkurence. Ceny jsou proto třetinové oproti běžným cenám na trhu, a to díky našim partnerům, různým grantovým a nadačním příspěvkům a širšímu týmu (lektoři, koučové, workshopistky), kteří pro nás často pracují dobrovolně nebo za symbolické odměny.

Udělali jsme průzkum mezi dalšími subjekty. Naše kurzy jsou výrazně levnější. Za Digitální Akademii, náš nejobsáhlejší IT rekvalifikační kurz, bys u konkurence zaplatila v průměru 49 000 Kč, u nás jen 15 990 Kč. Další srovnání nalezneš v tabulce níže. Jednotlivé kurzy se liší v počtu hodin, formátu a počtu lektorů.

Průměrná tržní cena Naše zlevněná cena
Jednodenní kurz 3 270 Kč 890 Kč
Digitální Akademie 49 000 Kč 15 990 Kč

V případě, že si kurz ani za sníženou cenu nemůžeš dovolit, kontaktuj nás na info@czechitas.cz a určitě něco společně vymyslíme.

Forma výuky

Kurzy pořádáme prezenčně, online nebo hybridně. Hybridní formát znamená, že si můžeš vybrat, zda se výuky zúčastníš prezenčně nebo online. Klademe důraz na zachování kvality a udržení komunitní atmosféry, jsou pro nás tedy důležitá i různá setkání po výuce a další aktivity, kde se můžeme potkat osobně.

Úrovně pokročilosti

Kurzy se dělí do několika úrovní dle pokročilosti v dané oblasti, aby obsah odpovídal znalostem jejich studentů. Více informací získáš při registraci na daný kurz.
Na jaké úrovni jsem?

Vyber si kurz

Poznej Czechitas

Zjisti, jaký náš kurz si vybrat

Poznej Tvorbu webu

Jak se uplatnit v oblasti tvorby webů a jak ti k tomu můžeme pomoci v Czechitas.

Poznej Testování

Jak se uplatnit v oblasti testování a jak ti k tomu můžeme pomoci v Czechitas.

Poznej Datovou analýzu

Jak se uplatnit v oblasti datové analýzy a jak ti k tomu můžeme pomoci v Czechitas.

Poznej Digitální akademii

Zeptej se na všechno, co tě zajímá ke studiu Akademie

Chceš si vyzkoušet samostudium online?

Vyzkoušej online tutoriály z naší vlastní dílny, učit se můžeš v pohodlí domova a zdarma. Jako bonus zde najdeš i další zdroje pro tvé vzdělávání ověřené naší komunitou.

Jdu na to