Registration

Registration will be closed as soon as the capacity is filled up (including substitute participants).
Register now!

Contact

Why choose our course?

Kami Zoľáková

Kami Zoľáková

Ak nechceš o UXe hľadať informácie na webe, príď si to zažiť.
Daj si teoretickú ochutnávku, čo je to magické fancy slovo v pracovných pozíciách, daj hlavy dokopy s ostatnými babami a postavte sa dizajnovej výzve čelom :) Vyriešte zadanie tak, aby bol spokojný zadávateľ a jeho zákazníci :)

Hledání a zpracování informací / Komunikace v digitální době

Chceš být v práci efektivnější? Nebo se pracovně lépe uplatnit? Ukážeme ti techniky, které ti usnadní nejen tvůj pracovní, ale třeba i soukromý čas.

When

Where

Online

More information

Total lessons: 0

Single lesson duration: 2h 30m

Level of knowledge: Absolute Beginners

Eventy type: Two-day

Price: 590 Kč


Date of single lessons

Kurz zaměřený na pokročilé techniky vyhledávání na internetu, netradiční zdroje informací a základy digitální komunikace rozdělený na dva večery:

  • Hledání a zpracování informací ve středu 2. 6.

První večer pochopíš jak s informacemi pracovat a budeš si umět vytvořit si svůj osobní “digitální archiv”. Naučíš se základy kritického myšlení a získáš tipy k dalšímu vzdělávání v této oblasti.

  • Komunikace v digitální době ve středu 9. 6.

Druhý večer se naučíš základy digitální komunikace. Naučíš se pokročilé práci s e-mailem, získáš základy netikety (etikety v digitálním prostoru), získáš tipy na další komunikační nástroje (mobilní a webové aplikace). Nahlédneš i do světa sociálních sítí a naučíš se pokročile komunikovat i v této oblasti.

PRO KOHO JE KURZ URČEN:

Pro ženy, které chtějí být v práci uplatnitelnější, efektivnější a chtějí mít větší rovnováhu mezi prací a volným časem - work life balance.

CENA:
  • Platí za oba večery (2 večerní lekce = 5 hodin) 590 Kč


Team