Registration

Registration has been closed.
If the registration is closed, it is not possible to register anymore (not even as a substitute participant).

Stay in touch!

Enter your e-mail here and you will be getting our monthly newsletters with hot info from the Czechitas community as well as priority info about open registrations! By sending your address you acknowledge with our Processing of personal data


Contact

Why choose our course?

Eliška Drábková

Eliška Drábková
Event participant: Jobs in IT

This workshop is not just about IT.
It is for everyone, pro or new. This workshop is not just about IT. Can recommend for all :)

Job Fair Czechitas 2021 Online

Hledáš práci v IT? Chceš se dozvědět více o trhu práce v Brně a Praze? Přijď na Job Fair Czechitas 2021 Online!

When

10. April 2021

13:00 — 20:00

Where

Online

More information

Total duration: 7h

Level of knowledge: Absolute Beginners

Eventy type: One-day

Price: 150 Kč

Potkej se s dvacítkou firem, které hledají nové talenty! Job Fair Czechitas je jedinečné odpoledne, během kterého si můžeš najít vysněnou práci a zároveň se potkat s absolventkami kurzů Czechitas.

Díky platformě Confer-O-Matic můžeme vytvořit virtuální Czechitas svět stejně tak, jako by Job Fair probíhal v prezenční formě. Náš svět bude rozdělen na 2 části - pro Brno a pro Prahu, mezi kterými můžeš v případě zájmu přecházet. Každé město bude mít svoji stage, kde bude probíhat program odděleně pro obě města. Kolem stage budou rozmístěny stánky firem, které si můžeš projít přesně tak, jako kdybys přišla na Job Fair osobně! Zajímá tě konkrétní firma? Jednoduše dojdeš ke stánku se svým avatarem a pak se můžeš zeptat zástupců firmy, co tě zajímá. Rozhovor bude probíhat přes webku, takže se s lidmi setkáš “tváří v tvář”.

Ve spolupráci s Confer-O-Matic vytváříme různé manuály, aby ses do virtuálního Czechitas světa dostala co nejjednodušeji a užila si ho na maximum. Je to vlastně taková hra, kdy odměnou může být nová práce! Koukni na video a posuď sama!

Akci zahájíme představením jednotlivých firem, se kterými Czechitas spolupracují. Každá z přítomných firem shrne, čím se zabývá, jakou má kulturu nebo čím pro tebe jako zaměstnavatel může být zajímavá. Pak proběhne tzv. speed dating. Co si pod tím představit? Dva lidé (ty a zástupce z firmy), jedna otázka a jedna minuta na odpověď. Stručné seznámení za krátký čas s co nejvíce lidmi, kteří na JobFair přišli. Potom, co budeš většinu tváří znát, ti nic nebude bránit přijít bez ostychu na stánek firmy a zeptat se, co tě zajímá.

Na Job Fairu se potkáš s těmito firmami:

Brno: Avast, Axians redtoo s.r.o., FNZ, Honeywell, ChyronHego, IBM Global Services Delivery Center Czech Republic, s.r.o., KBC Shared Service Center CZ, Novanta, Oracle NetSuite, RWS Moravia, SAP, Solitea, a.s., Thermo Fisher Scientific.

Praha: Avast, Inventi, KB, Nestlé, Oracle NetSuite, Orchitech, Pure Storage, T-Mobile, Unicorn

Pokud jsi nováček a hledáš si první práci v IT, připravili jsme pro tebe panelovou diskuzi s holkama, které na tom kdysi byly stejně jako ty. Podělí se s námi o své začátky a o tipy, jak vstup do tohoto oboru zvládnout.

Během celého odpoledne ti bude k dispozici taky naše kariérní koordinátorka, která je připravena poradit s životopisem nebo profilem na Linkedinu. Odpoledne pak zakončíme networkingem. Do té doby sleduj naši facebookovou událost, kde budeme sdílet aktuální informace před samotným Job Fairem.


Harmonogram

13:30 - 14:00

Zahájení Job Fair Czechitas

14:00 - 15:30

Mash-up prezentace firem

15:30 - 16:00

Speed dating

16:00 - 17:00

Seznamování se s firmami na stáncích

17:00 - 17:45

Panelové diskuze s absolventkami

17:45 - 19:00

Seznamování se s firmami na stáncích

19:00 - 20:00

Ukončení a networking

*změna v harmonogramu vyhrazena