Registration

Registration will be closed as soon as the capacity is filled up (including substitute participants).
Register now!

Contact

Why choose our course?

Kami Zoľáková

Kami Zoľáková

Ak nechceš o UXe hľadať informácie na webe, príď si to zažiť.
Daj si teoretickú ochutnávku, čo je to magické fancy slovo v pracovných pozíciách, daj hlavy dokopy s ostatnými babami a postavte sa dizajnovej výzve čelom :) Vyriešte zadanie tak, aby bol spokojný zadávateľ a jeho zákazníci :)

Agilní vývoj - Scrum

Většina IT firem v současnosti pracuje na bázi agilního vývoje. Tato metodika usnadňuje práci v týmu, vývoj projektu a komunikaci se zákazníkem. Pojď s námi nahlédnout do agilního vývoje a vyzkoušet si SCRUM simulaci!

When

13. March 2021

9:00 — 17:00

Where

Online

More information

Total duration: 8h

Level of knowledge: Absolute Beginners

Eventy type: One-day

Price: 590 Kč

PRO KOHO JE KURZ URČEN:

Kurz je určený pro úplné začátečnice, které nemají s agilním vývojem vůbec žádné zkušenosti. Pochopíš základní pojmy a vyzkoušíš si různé techniky, jak agile používat.

ANOTACE:

Nahlédneme do agilního vývoje, vysvětlíme si základní pojmy, schéma, různé techniky tak, abys pochopila, v čem celý agilní vývoj spočívá, jak funguje a jak ho zapojit nejen do vývoje softwaru. Budeme pracovat na digitálním projektu, ve kterém se zaměříme na nejznámější a nejrozšířenější metodu agilního vývoje - SCRUM.

Agilní vývoj je jedním z možných přístupů, jakým mohou IT týmy řídit vývoj a realizaci projektů. Přináší odpověď na dynamicky se měnicí situaci, ve které se současný (nejen) IT svět nachází. Klíčová je spolupráce a otevřená komunikace všech členů týmu včetně zadavatele - tedy zákazníka. SCRUM je pak jedním z pracovních rámců (frameworků) používaných v rámci agilního vývoje.

PŘEDPOKLADY:

Nepotřebuješ mít žádné znalosti agile. Během kurzu si vše vysvětlíme, vyzkoušíme v rámci projektu a během SCRUM simulace.


VÝSLEDEK:

Získáš povědomí o agilu. Budeš znát pojmy jako je sprint, retrospektiva, backlog, refinement, product owner a mnoho dalších zaklínadel.

Partners