Registration

Registration will be closed as soon as the capacity is filled up (including substitute participants).
Register now!

Contact

Why choose our course?

Andrea Pernicová

Andrea Pernicová
Event participant: Other

The course exceeded my expectations.
The course exceeded my expectations. I was afraid that the beginning will be boring because of the beginner stuff but the opposite was truth. The course was packed with interesting info from the start that will help me with the data processing of my thesis.

Zefektivnění práce a ušetření času díky digitálním aplikacím 1 a 2 ONLINE

Chceš být v práci efektivnější? Nebo se pracovně lépe uplatnit? Ukážeme ti technologie, které ti usnadní nejen tvůj pracovní, ale třeba i soukromý čas.

When

Where

Online

More information

Total lessons: 0

Single lesson duration: 2h 30m

Level of knowledge: Absolute Beginners

Eventy type: Two-day

Price: 590 Kč


Date of single lessons

Poslední blok ze Seriálu Digitální dovednosti:

Zefektivnění práce díky technologiím I. 8. 3.

Představ si, že pracuješ chytřeji a máš více času. Čemu bys věnovala každý týden získaný den navíc? Zjistíš jaké používat přístupy a nástroje pro lepší profesní i soukromý život. Produktivita, osobní rozvoj, usnadnění komunikace s kolegy, řízení týmových projektů, šetření času time-management, práce na dálku. Vychytávky a zajímavé aplikace pro počítač i smartphone. Lektor Milan Formánek jich mám přes 500 a ukáže ti nejlepší z nich, které zjednoduší tvůj den.

Zefektivnění práce díky technologiím II. 10. 3.

Jak mít technologie pod kontrolou, hlídat strávený čas u nich a využít je pro své zdraví? Biohacking, zdravá a bezpečná práce u počítače a mobilu. Orientace v nových technologických termínech, se kterými se můžeš setkat (AI, AR, VR, IoT, 4D tisk, blockchain, crowdfunding, deep&dark web, freemium, fintech, apod.). No a kam posouvat své digitální znalosti a dovednosti dál? To se dozvíš na této lekci!


Team