Registration

Registration will be open approximately one month prior to the event.
Let me know

Contact

Why choose our course?

Eliška Drábková

Eliška Drábková
Event participant: Jobs in IT

This workshop is not just about IT.
It is for everyone, pro or new. This workshop is not just about IT. Can recommend for all :)

LinkedIn a profesní tranzity - Kariérní tipy 2 ONLINE

Pojď se dozvědět o aktuálních trendech na trhu práce - co v dnešní době funguje při hledání práce a co ne. Zjistíš, co je online osobní marketing a jak jej zapracovat do svého profilu na LinkedIn!

When

Where

Online

More information

Total lessons: 0

Single lesson duration: 3h

Level of knowledge: Absolute Beginners

Eventy type: Two-day

Price: 590 Kč


Date of single lessons

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN:

Workshop je vhodný pro holky, které chtějí změnit kariéru a zdokonalit si svůj online profesní profil na LinkedIn. Ideálně pro absolventky prvního kariérního workshopu “Kariérní tipy pro Tvou vysněnou práci 1”. Není to ale nezbytně nutné, na workshop můžeš přijít i pokud jsi předchozí neabsolvovala.

ANOTACE:

Pokud se chceš posunout ve své kariéře, pak by se ti mohla hodit série 3 našich kariérních workshopů zaměřených na profesní tranzity. Z druhého workshopu zaměřeného na práci s LinkedIn si odneseš, jak si “vychytat” svůj online profesní profil tak, aby reflektoval současné nejnovější trendy. Stejně jako u workshopu zaměřeného na CV, se i zde podíváme se na to, jak se na trhu práce prodat efektivně, ale hlavně přirozeně. Vysvětlíme si, proč i jak dlouhodobě budovat svoji online osobní značku a rozvíjet osobní online marketing tak, aby nám to dlouhodobě pomáhalo upevňovat hodnotu na trhu práce. Na LinkedIn se nebudeme dívat jen jako na e-verzi CV, ale také jako na nástroj pro profesní networking, online profesní portfolio, dozvíme se, jak na obsahový osobní marketing a jeho pravidla v této síti. Jako ve všech našich kariérových workshopech se budeme zaměřovat na profesní tranzity z oboru do oboru, kdy na začátku nemáme z nové oblasti (konkrétně třeba IT) tolik co nabídnout. V závěru se pobavíme i o živém networkingu a přípravě na náš Job Fair.

Workshopem Tě provede kariérní koučka Petra Drahoňovská.

Jedná se o druhý workshop ze série 3 kariérních workshopů zaměřených na profesní tranzity. Není nutné je absolvovat všechny, ale je výhodné je absolvovat v pořadí CV a osobní značka - kariérní tipy 1 → LinkedIn a profesní tranzity - kariérní tipy 2 → Příprava na pohovor - kariérní tipy 3

PŘEDPOKLADY:
 • Nutný notebook (pouze tablet či mobil není vhodný kvůli jinému zobrazení LinkedIn pro mobilní zařízení)
 • Připravený životopis
 • Poznámkový blok
 • Dobrou náladu!
AGENDA:
 • Stručný úvod: jak technologie mění trh práce & úvod do IT pozic, pojetí “kariéry” v dnešním světě práce v it - pracovní cyklus vývoje vs. IT pozice, HR marketing & další trendy v náboru do firem
 • Osobní značka & osobní online marketing (co / proč / jak)
 • LinkedIn jako CV
 • LinkedIn jako portfolio
 • LinkedIn jako nástroj pro networking
 • LinkedIn pro váš obsahový marketing
 • Alternativy LinkedIn
 • Živý networking a příprava na Job Fair

Team