Registration

Registration will be closed as soon as the capacity is filled up (including substitute participants).
Register now!

Contact

Why choose our course?

Barbora Lysá

Barbora Lysá
Event participant: Other

The workshop was led nicely.
I recommend the Excel workshop to anyone who caught the basics and needs to orient him/herself with the cool tricks that make things easier. The workshop was led nicely with reasonable pace and the possibility to raise questions.

Seriál Digitální dovednosti ONLINE

Chceš být v práci efektivnější? Nebo se pracovně lépe uplatnit? Ukážeme ti technologie, které ti usnadní nejen tvůj pracovní, ale třeba i soukromý čas. Nauč se efektivně ovládat Google nástroje, upravovat fotky a videa nebo lépe využívat digitální aplikace.

When

Where

Online

More information

Total lessons: 0

Single lesson duration: 2h 30m

Level of knowledge: Absolute Beginners

Eventy type: Periodic

Price: 2990 Kč za celý seriál / 590 Kč za 1 blok (2 lekce)


Date of single lessons

Seriál Digitální dovednosti máme rozdělený do šesti tematických bloků. Každý blok má dvě večerní lekce formou živého online videohovoru. Můžeš se přihlásit na celý seriál nebo si vybrat pouze témata, která tě zajímají více. Večery tě provedou přední experti Martin Krček a Milan Formánek.

TEMATICKÉ BLOKY:

1. Hledání a zpracování informací / Komunikace v digitální době

Během jednoho večera se naučíš pokročilé techniky vyhledávání na internetu a poznáš netradiční zdroje informací. Dále jak s informacemi pracovat a budeš si umět vytvořit si svůj osobní “digitální archiv”. Naučíš se základy kritického myšlení a získáš tipy k dalšímu vzdělávání v této oblasti.

 • pondělí 1. 2. a pondělí 8. 2.
 • učí: Markéta Ubíková


 • 2. Úvod do G-suite: kancelářské nástroje od Google / Google kalendář a videohovory


Vše co potřebuješ ke své práci online. Balíček obsahuje Gmail, sadu nástrojů pro úpravu dokumentů, tabulek, prezentací, formulářů. K tomu Disk pro bezpečné ukládání souborů, přehledný týmový Kalendář, videokonference Meet a další profesionální nástroje.

 • středa 3. 2. a středa 10. 2.
 • učí: Martin Krček

3. Google Prezentace, Formuláře a Web stránky: pojďme se ukázat / Google Dokumenty

Během dvou večerů zvládneš proniknout do vytváření profesionálních Google Prezentací, formulářů a budeš mít vždy pořádek ve svých Google Dokumentech, které ti velmi usnadní a urychlí tvoji práci.

 • pondělí 15. 2. a pondělí 22. 2.
 • učí: Martin Krček

4. Komunikace Gmail naplno / Kouzla s Google Keep

Naučíš se jak nemít zahlcený e-mail a perfektně se v něm orientovat. Zjistíš, jaké je rozšíření a možnosti Gmailu. Google Keep se určitě stane jednou z nejpraktičtějších aplikací ve tvém mobilu.

 • středa 17. 2. a středa 24. 2.
 • učí: Markéta Ubíková
 • 5. Tvorba digitálního obsahu - fotky a videa 1 a 2:

V džungli neustále se měnících médií zůstává jedna osvědčená stálice - kvalitní obsah. Ať již děláš prezentaci do práce, propagační materiál nebo soukromé svatební oznámení. Během dvou večerů se naučíš jak na to od zadání, přes tvorbu poutavých příběhů, správnou kompozici, hravé techniky při focení a natáčení, až po finální úpravu a základní efekty v aplikacích Snapseed nebo Canva, které jsou zdarma.

 • úterý 2. 3. čtvrtek 4. 3.
 • učí: Milan Formánek

6. Zefektivnění práce a ušetření času díky digitálním aplikacím 1 a 2

Chceš pracovat chytřeji a mít více času? Dozvíš se přístupy pro zlepšení profesního a soukromého života, jak mít technologie pod kontrolou, hlídat strávený čas u nich a využít je pro své zdraví.

 • pondělí 8. 3. a středa 10. 3.
 • učí: Milan Formánek
PRO KOHO JE SERIÁL DIGITÁLNÍ DOVEDNOSTI URČEN:

Pro ženy, které chtějí být v práci uplatnitelnější, efektivnější a chtějí mít větší rovnováhu mezi prací a volným časem - work life balance.

CENA:
 • Za celý seriál (12 večerních lekcí = 30 hodin) 2990 Kč
 • Za jeden blok (2 večerní lekce = 5 hodin) 590 Kč

* Od 15. 1. bude možnost hlásit se na jednotlivé bloky.

* Do 25. 1. se můžete hlásit na celý Seriál (i na jednotlivé bloky).



Team