Registration

Registration has been closed.
If the registration is closed, it is not possible to register anymore (not even as a substitute participant).

Stay in touch!

Enter your e-mail here and you will be getting our monthly newsletters with hot info from the Czechitas community as well as priority info about open registrations! By sending your address you acknowledge with our Processing of personal data


Contact

Why choose our course?

Žaneta

Žaneta
Event participant: Digital Academy

In DA you meet elites from IT branch!
I learned a lot of new skills and made many new contacts. In DA you meet elites from IT branch!

Poznej Digitální akademii ONLINE

Co je Digitální akademie a jak ti může otevřít dveře do IT? Připoj se na online talk, kde ti zodpovíme otázky ke studiu tohoto rekvalifikačního kurzu.

When

18. January 2021

17:30 — 19:00

Where

Online

More information

Total duration: 1h 30m

Level of knowledge: Absolute Beginners

Eventy type: Přednáška

Price: Zdarma

Na jaře začínají tříměsíční rekvalifikační kurzy Digitální akademie se zaměřením na testování (Brno, Ostrava), data (Praha) nebo web (Praha, Brno, České Budějovice). Absolvováním Digitální akademie získáš komplexní balíček vzdělání, poradenství v oblasti kariérního i osobního rozvoje, kontakty na partnerské firmy a hlavně příležitost získat nové uplatnění! Na online talku si ale řekneme mnohem víc. To, co zajímá tebe!

PRO KOHO JE PŘEDNÁŠKA URČENA

Přednáška je určena pro zájemce o studium Digitální akademie: Data, Web nebo Testování.

ANOTACE

Na online přednášce ti náš tým představí, jak si podat přihlášku, jak probíhá samotné studium a jaké možnosti se ti otevřou po absolvování kurzu. O pocity ze studia se s tebou podělí absolventky Akademií.

Projektová koordinátorka Digitálních akademií, Anička Mai, ti obecně povykládá, co je Akademie, a shrne nejčastější dotazy. Potom bude následovat část věnována tvým dotazům ke studiu Akademie obecně. V závěrečné části se rozdělíme do online místností, kde se budeme věnovat už konkrétním Digitálním akademiím (data, web nebo testování). V této části bude na tvé otázky odpovídat koordinátor, lektor nebo absolventka dané akademie. Dostaneš tak prostor se zeptat na všechno, co tě zajímá.

ČASOVÝ HARMONOGRAM

17:30 - 18:00 Anička představí koncept Digitální akademie

18:00 - 18:20 Prostor na dotazy ke studiu Akademie obecně

18:20 - 19:00 Rozdělení do online místností podle toho, která Akademie tě zajímá (data, web nebo testování) a diskuze k jejím specifikacím a zodpovězení tvých otázek

Team