Registration

Registration has been closed.
If the registration is closed, it is not possible to register anymore (not even as a substitute participant).

Stay in touch!

Enter your e-mail here and you will be getting our monthly newsletters with hot info from the Czechitas community as well as priority info about open registrations! By sending your address you acknowledge with our Processing of personal data


Contact

Why choose our course?

Andrea Pernicová

Andrea Pernicová
Event participant: Other

The course exceeded my expectations.
The course exceeded my expectations. I was afraid that the beginning will be boring because of the beginner stuff but the opposite was truth. The course was packed with interesting info from the start that will help me with the data processing of my thesis.

Google Prezentace, Formuláře a Web stránky: pojďme se ukázat / Google Dokumenty ONLINE

Chceš být v práci efektivnější? Nebo se pracovně lépe uplatnit? Ukážeme ti techniky, které ti usnadní nejen tvůj pracovní, ale třeba i soukromý čas.

When

23. November 2020

17:30 — 20:00

Where

Online

More information

Total duration: 2h 30m

Level of knowledge: Absolute Beginners

Eventy type: Two-day

Price: 490 Kč

Další dvě večerní lekce ze Seriálu Digitální dovednosti, kterými tě provede Martin Krček jsou:

  • Google Prezentace, Formuláře a Web stránky: pojďme se ukázat. 23. 11.

Vytvoříš si snadno profesionální prezentaci intuitivním nástrojem Google Prezentace (obdoba Powerpointu). Pro průzkumy a dotazníky s online výstupy do tabulek a grafů nahlédneš do Google Formulářů. A závěrem této kreativní lekce si během několika minut vytvoříš vlastní web, který propojí vše, co ses v tomto kurzu naučila.

  • Google Dokumenty 25. 11.

Dokumenty a Tabulky potřebuješ jak v práci tak doma. Vyzkoušíš si, jak může celý tým editovat v reálném čase. Projdeš si také Google Disk - neomezený prostor pro sdílené soubory, dokumenty, fotografie na jednom, maximálně zabezpečené. A vyhledávání, jaké nabízí jen Google - rychlé nacházení ve všech dokumentech, souborech a fotografiích.

Team

Partners