Registration

Registration has been closed.
If the registration is closed, it is not possible to register anymore (not even as a substitute participant).

Stay in touch!

Enter your e-mail here and you will be getting our monthly newsletters with hot info from the Czechitas community as well as priority info about open registrations! By sending your address you acknowledge with our Processing of personal data


Contact

Why choose our course?

Eva

Eva
Event participant: DataGirls

You won't be the same when you leave :)
The DataGirls are essential! You will spend two days in a group of awesome people who are really passionate about data analysis. I appreciated also the possibility of trying the data visualization tools. I highly recommend participating in this workshop :)

Digitální akademie: Web v Praze

Získej během tří měsíců znalosti a dovednosti pro práci front-end developerky. Naučíš se pracovat hlavně s webovým jazykem Javascript a dále i HTML/CSS a framework React. Nastartuj svou cestu do IT.

When

8. March — 16. June 2021

Where

Praha - bude upřesněno
Praha,
Czech Republic

More information

Total duration: 3mon 9d

Level of knowledge: Advanced Beginners

Eventy type: Long-term

Price: 21 990 Kč

Registrovat se můžeš od 1. 12. 2020 do 31. 1. 2021.

 • První vlna: od 1. 12. 2020 do 10. 1. 2021 a účastnický poplatek je 19 990 Kč.
 • Druhá vlna: od 11. 1. 2021 do 31. 1. 2021 a účastnický poplatek je 21 990 Kč.

Co absolvováním Digitální akademie: Web získáš?

 • Komplexní balíček vzdělání v oblasti front-end webového vývoje, velká část Akademie je zaměřená na vývoj webových aplikací (asi 70 %), tzn. programování v Javascriptu, zbývajících 30 % na HTML/CSS, UX a další.
 • Poradenství v oblasti kariéry a osobního brandingu
 • Propojení na partnerské firmy nejen z oblasti webového vývoje a možnost nahlédnout do jejich práce a firemní kultury
 • Příležitost získat nové uplatnění a práci
 • Cenné kontakty

Co budeš jako absolventka umět?

 • Nakódovat webovou stránku pomocí HTML a CSS
 • Transformovat praktický problém do počítačového programu (základy algoritmizace)
 • Programovat v JavaScriptu - získáš dobrý teoretický základ ověřený na praktických projektech pro další sebevzdělávání nebo stáž/trainee program ve firmě
 • Manipulovat pomocí JavaScriptu s elementy na webové stránce a vytvářet interaktivní prvky
 • Získávat data ze serveru pomocí REST API a pracovat s nimi v JavaScriptu
 • Vytvářet webové aplikace pomocí javascriptového frameworku React - pochopíš princip moderního reaktivního programování a vytváření aplikací pomocí komponent (se získanou znalostí React budeš schopná se relativně snadno přeučit i na jiné používané frameworky - Vue.js nebo Angular)
 • Pracovat s verzovacím systémem Git (základy)
 • Rozumět do návrhu uživatelského rozhraní (praktický úvod UX/UI)

Studuj Digitální akademii a získej práci v IT

Nech se namotivovat příběhy úspěšných absolventek a přečti si příběh Katky, jak se dostala od marketingu k webovému vývoji. #tvorimepribehy

Pokud máš dotazy, tak si projdi odpovědi na nejčastější otázky, které naše koordinátorky dostávají.

Komu je Digitální akademie: Web určena?

 • Ženám, které chtějí změnit kariéru a začít pracovat na své kariéře juniorní webové vývojářky. Maminkám na mateřské dovolené, které hledají práci.
 • Absolventkám, které nemůžou najít práci v oboru.
 • Ženám, které se chtějí kariérně posunout, nebo je současná práce nenaplňuje.

Důležitá je pro nás motivace, na Akademii se hlásí více žen, než které můžeme přijmout, proto si na přihlášce dej záležet. Budeme vybírat 32 studentek.

Zajímá nás třeba, jak využiješ znalosti, které získáš v Digitální akademii, zda máš chuť nastoupit po skončení studia jako vývojářka a podobně. Prostě jak a k čemu se ti bude studium hodit.

Před Akademií je povinné mít absolvovaný kurz Úvod do HTML/CSS, nebo náš online kurz, kde se dají základy rychle doučit ještě před začátkem Akademie. dají základy rychle doučit ještě před začátkem Akademie a také Úvod do programování 1 - nehledě na programovací jazyk. Doporučujeme absolvovat přímo jeden z našich offline nebo online kurzů ještě před začátkem akademie.

Struktura a rozvrh

Digitální akademie bude probíhat od 8. 3. do 16. 6. 2021. Přihlásit se je možné do 31.1.2021, více informací k přihlášení je dole.

Každý běh se může mírně lišit v konkrétních předmětech, přednáškách a lektorech, v závislosti na současných potřebách trhu a možnostech volby nejkvalitnějších přednášejících v dané oblasti a místě.

Modelový rozvrh najdeš zde.

Akademie zahrnuje:

 • Povinné a volitelné předměty: probíhají ve večerních hodinách od 17.30 a v sobotu od 9:30 do 17:30. Předměty jsou zařazeny do těchto modulů: HTML/CSS, Javascript, React, UX, Git, kariérní rozvoj a prezentační dovednosti.
 • Samostatná a skupinová práce: v týdnu mezi výukou je vyžadována samostatná a skupinová práce na domácích úkolech, samostudium pomocí online zdrojů.
 • Exkurze do firem: ve večerních hodinách (část z nich je povinná).
 • Mentoring: v 7. týdnu probíhá setkání Meet Your Mentor, kde jsou studentky po dvojicích přiřazeny s ohledem na jejich preference k mentorům, jednotlivcům nebo lidem z participujících firem, se kterým do konce Akademie realizují Závěrečný projekt.
 • Závěrečný projekt: projekt dokazující objem znalostí studentek a praktickou zkušenost na reálných datech. Na projektu se začíná pracovat od 9. týdne.
 • Hackathon: celovíkendová událost ve 13.týdnu Akademie, na které se sejdou mentoři s účastnicemi a společně pracují na projektech.
 • Závěrečný test: ve 12. týdnu studentky absolvují závěrečný test.
 • Galavečer: v 15. týdnu studentky prezentují závěrečné projekty na Galavečeru, za účasti odborné komise, mentorů, lektorů, zástupců firem.

Studium tedy vyžaduje hodně času a energie. To nejen na samotnou výuku, ale také na občasné domácí úkoly. Ale není potřeba se bát, protože výsledek pak stojí za to.


Kde se bude Akademie odehrávat?

Setkání se budou odehrávat v Czechitas Praha a u některých z našich partnerů zapojených do projektu, místo bude upřesněno před zahájením a postupně v průběhu běhu.

Bude akademie prezenčně nebo online?

Digitální akademii plánujeme uskutečnit primárně prezenčně, pouze malá část výuky by měla být online (15-20%). Většinu výuky budeme také nahrávat.

Může se ale stát, že situace v době začátku Akademie či v jejím průběhu nebude přát osobnímu setkávání. V takovém případě Akademii rušit nebudeme a jsme připraveni ji přesunout dočasně do online režimu. Jakmile to půjde, budeme podle situace organizovat buď hybridní (online-offline) nebo přímo offline výuku, protože víme, že učení naživo ve společnosti našich lektorů a koučů má velkou přidanou hodnotu. Prosím, vem tuto informaci v potaz, až se budeš registrovat na kurz. Pokud preferuješ studium pouze z domova, koukni na naši nabídku online kurzů.

Co to všechno stojí?

 • První vlna: od 1. 12. 2020 do 10. 1. 2021 a účastnický poplatek je 19 990 Kč.
 • Druhá vlna: od 11. 1. 2021 do 31. 1. 2021 a účastnický poplatek je 21 990 Kč.

Cena vzdělávacího kurzu je z velké části dotována podporou partnerských organizací, které mají zájem o nové talenty.

Pokud tě vybereme, částka musí být připsána na účet Czechitas do 17. 2. 2021, ale doporučujeme odeslat platbu již o několik dní dříve, aby stihla dorazit. V opačném případě postupujeme automaticky místo dalším zájemkyním. V případě zpoždění s platbou nás informuj co nejdříve, všechno lze řešit.

V případě zrušení účasti v Akademii jsou platná pravidla v Obecných podmínkách Czechitas.

V ceně kurzovného je zahrnuté malé občerstvení na určitých akcích Digitální akademie.

Chci se přihlásit, co mám udělat?

 • Pro přihlášení je nejprve nutné vyplnit registrační formulář (pokyny jsou níže v textu).
 • Přihlášky budeme sbírat v první vlně do 10. 1. 2021 (23:59) a v druhé vlně do 31. 1. 2021 (23:59).
 • Registrace samotná negarantuje místo. Výsledky výběrového řízení přijdou všem přihlášeným zájemkyním z první i druhé vlny ve stejný den 10.2.2021.
 • Pokud máš i po přečtení další nejasnosti, prosím, napiš nám na zuzana.kropacova@czechitas.cz.
Doporučený návod přihlášení do Digitální akademie
 1. Otevři registrační formulář a pročti si ho – zatím však nic nevyplňuj a čti instrukce dále!
 2. Poté natoč svou videovizitku (cca minuta, ne víc), která shrnuje vše podstatné o tobě, o tom, proč se hlásíš a co od Akademie očekáváš.
 3. Pokud ještě nemáš mail na gmailu, vytvoř si ho prosím. Google ti pak umožní mít své vlastní úložistě – Google Drive. Jestli máš gmail, tak tohle asi víš, krok přeskoč. :)
 4. Vytvoř na Google Drive složku, kterou pojmenuj v tomto formátu: prijmeni_jmeno_vyberove_rizeni_DA
 5. Videovizitku a CV (třeba i stažené z LinkedIn) ulož do této složky.
 6. Důležité: Na složku klikni pravým tlačítkem, otevře se ti výběr. Klikni na „Sdílet“. Dole nejspíš najdeš omezené možnosti sdílení pod nadpisem ,,Získat odkaz”. Klikni na ,,Omezené” a přepni nastavení na “Všichni uživatelé, kteří mají odkaz”. Stačí, aby byl pro čtenáře.
 7. Zůstaň ve stejném okně a zkopíruj odkaz. Tento odkaz nám vlož do registračního formuláře k políčku „Videovizitka“
 8. Tento odkaz nám vlož do registračního formuláře k políčku „Videovizitka“.
 9. To samé udělej i se svým CV, zkopíruj stejný odkaz do políčka „Životopis“ nebo nám do tohoto políčka vlož odkaz na svůj profil na LinkedIn.
 10. Nezapomeň vyplnit všechny položky registračního formuláře.

Team