Registration

Registration has been closed.
If the registration is closed, it is not possible to register anymore (not even as a substitute participant).

Stay in touch!

Enter your e-mail here and you will be getting our monthly newsletters with hot info from the Czechitas community as well as priority info about open registrations! By sending your address you acknowledge with our Processing of personal data


Contact

Why choose our course?

Barbora Lysá

Barbora Lysá
Event participant: Other

The workshop was led nicely.
I recommend the Excel workshop to anyone who caught the basics and needs to orient him/herself with the cool tricks that make things easier. The workshop was led nicely with reasonable pace and the possibility to raise questions.

Zefektivnění práce a ušetření času díky digitálním aplikacím 1 a 2 ONLINE

Chceš být v práci efektivnější? Nebo se pracovně lépe uplatnit? Ukážeme ti technologie, které ti usnadní nejen tvůj pracovní, ale třeba i soukromý čas.

When

2. November 2020

17:30 — 20:00

Where

Online

More information

Total duration: 2h 30m

Level of knowledge: Absolute Beginners

Eventy type: Two-day

Price: 490 Kč

Poslední blok ze Seriálu Digitální dovednosti:

Zefektivnění práce díky technologiím I. 14. 12.

Představ si, že pracuješ chytřeji a máš více času. Čemu bys věnovala každý týden získaný den navíc? Zjistíš jaké používat přístupy a nástroje pro lepší profesní i soukromý život. Produktivita, osobní rozvoj, usnadnění komunikace s kolegy, řízení týmových projektů, šetření času time-management, práce na dálku. Vychytávky a zajímavé aplikace pro počítač i smartphone. Lektor Milan Formánek jich mám přes 500 a ukáže ti nejlepší z nich, které zjednoduší tvůj den.

Zefektivnění práce díky technologiím II. 16. 12.

Jak mít technologie pod kontrolou, hlídat strávený čas u nich a využít je pro své zdraví? Biohacking, zdravá a bezpečná práce u počítače a mobilu. Orientace v nových technologických termínech, se kterými se můžeš setkat (AI, AR, VR, IoT, 4D tisk, blockchain, crowdfunding, deep&dark web, freemium, fintech, apod.). No a kam posouvat své digitální znalosti a dovednosti dál? To se dozvíš na této lekci!


Team

Partners