Registration

Registration has been closed.
If the registration is closed, it is not possible to register anymore (not even as a substitute participant).

Stay in touch!

Enter your e-mail here and you will be getting our monthly newsletters with hot info from the Czechitas community as well as priority info about open registrations! By sending your address you acknowledge with our Processing of personal data


Contact

Why choose our course?

Barbora Lysá

Barbora Lysá
Event participant: Other

The workshop was led nicely.
I recommend the Excel workshop to anyone who caught the basics and needs to orient him/herself with the cool tricks that make things easier. The workshop was led nicely with reasonable pace and the possibility to raise questions.

Tvorba digitálního obsahu - fotky a videa 1 a 2 ONLINE

Chceš být v práci efektivnější? Nebo se pracovně lépe uplatnit? Ukážeme ti technologie, které ti usnadní nejen tvůj pracovní, ale třeba i soukromý čas.

When

19. October 2020

17:30 — 20:00

Where

Online

More information

Total duration: 2h 30m

Level of knowledge: Absolute Beginners

Eventy type: Two-day

Price: 490 Kč

Předposlední blok ze Seriálu Digitální dovednosti, kterým tě provede Milan Formánek:

Tvorba digitálního obsahu - fotky a videa I. 19. 10.

Ať již děláš prezentaci do práce, propagační materiál nebo soukromé svatební oznámení, v mnoha studiích vychází vizuální obsah jako nejdůvěryhodnější a nejefektivnější forma komunikace. A co dříve dokázali pouze vystudovaní umělci s velmi drahým vybavením, dnes může velmi dobře vytvořit každý z nás s pomocí chytrého telefonu. Naučíš se jak na to od zadání, přes tvorbu poutavých příběhů, správnou kompozici, hravé techniky při focení a natáčení, až po finální úpravu a základní efekty.

Tvorba digitálního obsahu - fotky a videa II. 21. 10.

Seznámíš se s možnostmi vybraných aplikací zdarma jako Snapseed či Canva. A několika dalších. Vyzkoušíš si sama upravit vlastní portrétní fotografii, krok za krokem ve správné posloupnosti, jako to dělají profesionálové. Na příkladech z praxe se dozvíš, jak objektivně rozpoznat dobrý obsah. Zjistíš, co jsou časté chyby a jak se jim vyhnout. A na závěr nahlédneš do možností digitálního marketingu.

Team

Partners