Registration

Registration has been closed.
If the registration is closed, it is not possible to register anymore (not even as a substitute participant).

Stay in touch!

Enter your e-mail here and you will be getting our monthly newsletters with hot info from the Czechitas community as well as priority info about open registrations! By sending your address you acknowledge with our Processing of personal data


Contact

Why choose our course?

Barbora Lysá

Barbora Lysá
Event participant: Other

The workshop was led nicely.
I recommend the Excel workshop to anyone who caught the basics and needs to orient him/herself with the cool tricks that make things easier. The workshop was led nicely with reasonable pace and the possibility to raise questions.

Hledání a zpracování informací / Komunikace v digitální době ONLINE

Chceš být v práci efektivnější? Nebo se pracovně lépe uplatnit? Ukážeme ti techniky, které ti usnadní nejen tvůj pracovní, ale třeba i soukromý čas.

When

21. September 2020

17:30 — 20:00

Where

Online

More information

Total duration: 2h 30m

Level of knowledge: Absolute Beginners

Eventy type: Two-day

Price: 490 Kč

První tematický blok ze Seriálu Digitální dovednosti zaměřený na pokročilé techniky vyhledávání na internetu, netradiční zdroje informací a základy digitální komunikace rozdělený na dva večery:

  • Hledání a zpracování informací 21. 9.

První večer pochopíš jak s informacemi pracovat a budeš si umět vytvořit si svůj osobní “digitální archiv”. Naučíš se základy kritického myšlení a získáš tipy k dalšímu vzdělávání v této oblasti.

  • Komunikace v digitální době 23. 9.

Druhý večer se naučíš základy digitální komunikace. Naučíš se pokročilé práci s e-mailem, získáš základy netikety (etikety v digitálním prostoru), získáš tipy na další komunikační nástroje (mobilní a webové aplikace). Nahlédneš i do světa sociálních sítí a naučíš se pokročile komunikovat i v této oblasti.

PRO KOHO JE SERIÁL DIGITÁLNÍ DOVEDNOSTI URČEN:

Pro ženy, které chtějí být v práci uplatnitelnější, efektivnější a chtějí mít větší rovnováhu mezi prací a volným časem - work life balance.

CENA:
  • Za celý seriál (12 večerních lekcí = 30 hodin) 2490 Kč
  • Za jeden blok (2 večerní lekce = 5 hodin) 490 Kč


Team

Partners