Registration

Registration will be closed as soon as the capacity is filled up (including substitute participants).
Register now!

Contact

Why choose our course?

Veronika Eningerova

Veronika Eningerova
Event participant: I build websites

The workshop participation gave me my lost self esteem back.
I'm not completely new to IT, I studied Computer sciences but I'm on maternity leave for 4 years and that creates a big problem in the world of IT. I attended 3 workshops and I met more than my expectations. The workshop participation gave me my lost self esteem back.

Úvod do HTML/CSS

Pojď se s námi podívat, jak se vytváří webové stránky. Objevíš, co se skrývá za webovými stránkami, které navštěvuješ každý den.

When

29. August 2020

9:30 — 17:30

Where

Ostrava - bude upřesněno
Ostrava,
Czech Republic

More information

Total duration: 8h

Level of knowledge: Absolute Beginners

Eventy type: One-day

Price: 490 Kč

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN:

Zajímá tě, jak se vytváří webové stránky? Jsi úplná začátečnice, ale chceš proniknout do tajů webových stránek? Tak tento workshop je přímo pro tebe!

ANOTACE:

Zajímá tě tajemství webových stránek? Potom je tu pro tebe workshop Tvořím web!: HTML/CSS. Nahlédneme pod slupku webových stránek. Po troše teorie si hlavně vyzkoušíš praxi. Tak nejlépe pochopíš, jak co funguje. Nezapomeneme se zmínit ani o tom, jak to šlape ve firmách, které vyvíjejí webové stránky. Nemusíš se bát, že z workshopu odejdeš s prázdnou. Odejdeš s webovou stránkou, kterou si budeš moci po workshopu libovolně upravit a spustit své první webové stránky.

V rámci workshopu prolítneš základy webových stránek. Projdeš si HTML tagy, dáš webu nějaký styl pomocí CSS. Zjistíš, jak rozpohybovat své webové stránky pomocí JavaScriptu a nakoukneš do zdrojového kódu jakékoliv stránky budeš chtít. Dozvíš se praktické rady, které ti v rozvoji v oblasti webových stránek určitě pomohou.

PŘEDPOKLADY:
AGENDA:
  • Jak fungují webové stránky
  • Tipy jak pracovat a základy práce s Visual Studio Code
  • Základní kostra každé webové stránky
  • První značkování s HTML
  • Stylování s CSS
  • Dynamické prvky s JavaScriptem
  • Dobří umělci kopírují. Nejlepší umělci kradou.
  • Jak ukázat svůj výtvor světu

Organizace si vyhrazuje právo na změny a úpravy místa, termínu konání, lektora či zrušení akce. V případě jakýchkoliv výrazných změn budou zájemci informováni.