Registration

Registration has been closed.
If the registration is closed, it is not possible to register anymore (not even as a substitute participant).

Stay in touch!

Enter your e-mail here and you will be getting our monthly newsletters with hot info from the Czechitas community as well as priority info about open registrations! By sending your address you acknowledge with our Processing of personal data


Contact

Why choose our course?

Romana Helešicová

Romana Helešicová
Event participant: I can code

Look into language structure.
Thanks to Czechitas I can say that I know something really interesting. I can create, write and run. Best :)

C# 2 ONLINE

Už jsi s programováním začala, ale pořád neznáš dost na to, abys mohla udělat něco pořádného? Zúčastni se kurzu pro mírně pokročilé, kde upevníš svoje základy a naučíš se využívat nové postupy a způsoby myšlení ke svému prospěchu.

When

15. October 2020

18:30 — 20:30

Where

Online

More information

Total duration: 2h

Level of knowledge: Lower Intermediate

Eventy type: Periodic

Price: 4 990 Kč

Z důvodu aktuální situace bude kurz nakonec probíhat v online formě.

PRO KOHO JE KURZ URČEN:

Zejména pro absolventky dlouhodobého kurzu C# pro začátečnice. Vhodný je ale také pro ty, kdo rozumí základům programování (proměnné, podmínky, cykly, třídy a metody) a chtějí si to více procvičit a proniknout hlouběji. Znalost základní syntaxe (stylu psaní) jazyka C# nebo Java se předpokládá, ale určitě se chytnete i se základy jiného moderního programovacího jazyka, zvlášť pokud jste už samostatně něco naprogramovaly.

ANOTACE:

Všechny lekce probíhají prakticky. Řešení problémů lektor vysvětluje a ukazuje přímo na kódu. Vždy po nějaké části dostaneš jako účastnice k vypracování praktické úkoly, kde si budeš moct nové znalosti okamžitě vyzkoušet a doma v rámci domácích úkolů vypilovat.

PŘEDPOKLADY:
 • Notebook s operačním systémem Windows (ideálně Windows 10) a nainstalovaným programem Visual Studio Community 2019.
 • Myš (není úplně nutná, ale bude se ti s ní pracovat lépe)
 • Nabíječka
 • Alespoň 5 hodin volného času na domácí úkol každý týden. Aby to stálo zato a opravdu sis z kurzu něco odnesla, musíš do studia vložit maximální úsilí. Ale to už určitě znáš ze začátečnic a je super, že v tom chceš pokračovat!
 • Před první lekcí doporučujeme zopakovat základy OOP (třída, její vlastnosti a metody, konstruktor, vytvoření objektu, volání objektů a jejich metod) a pole. Na těchto základech budeme v průběhu kurzu stavět, proto je důležité mít v nich jistotu.
AGENDA:
 • Začneme rychlým připomenutím obsahu předchozího kurzu - připrav si dotazy, pokud ještě s něčím válčíš.
 • Naučíš se pracovat s datem a časem, textem a soubory.
 • Ukážeme si, že kromě pole existují i další kolekce, které nám mohou usnadnit práci.
 • Vyzkoušíš si známé principy objektově orientovaného programování, které ti umožní ještě lépe modelovat příklady z reálného světa. Vysvětlíme si, co je to dědičnost a polymorfizmus. Seznámíš se se spoustou dalších nových pojmů, jejichž znalost je pro ovládnutí OOP nutností.
 • Pro usnadnění práce s daty si osaháš LINQ - univerzální dotazovací jazyk na platformě .NET.
 • Řekneme si, co jsou to výjimky, proč je dobré je vůbec řešit a pár si jich odchytíme.
 • Kdo bude mít chuť a čas, může si ke konci kurzu vyzkoušet praktickou vychytávku pod naším dohledem, kterou se pak může pochlubit kamarádům, nebo použít jako základ svého programátorského portfolia :)

Organizace si vyhrazuje právo na změny a úpravy místa, termínu konání, lektora či neotevření kurzu bez předchozího upozornění.

Team

Partners