Registration

Registration will be open approximately one month prior to the event.
Let me know

Contact

Why choose our course?

Simona

Simona
Event participant: Digital Academy

Got a new job in Retail BI Reporting department
I got a job in Prague in Česká spořitelna, Retail BI Reporting department. I have handled the job interview, tests and even SQL. Thanks to Czechitas. You are awesome!

Digitální akademie: Testování

Nastartuj s námi svoji kariéru v testování na naší tříměsíční škole základů testování, programování a quality assurance. Kromě znalostí a dovedností v testování získáš kariérní poradentství, podporu zkušených mentorů a propojení na firmy.

When

15. September — 5. December 2020

Where

Czechitas Brno
Škrobárenská 511/3
budova A2
Brno, 602 00
Czech Republic
https://www.czechitas.cz/cs/brno

More information

Total duration: 2mon 20d

Level of knowledge: Absolute Beginners

Eventy type: Long-term

Price: 12.990 Kč. 15 míst v Akademii bude určeno pro stipendistky, tedy účastnice, které nebudou muset platit účastnický poplatek (více níže v Co to všechno stojí?)

Pokud máš zájem se Akademie zúčastnit, zatím se zapiš na Dejte mi vědět. Registrace budeme otevírat v květnu. VŠE TEPRVE CHYSTÁME, TĚŠ SE NA VÍCE INFORMACÍ V PRŮBĚHU JARA.

Co absolvováním Digitální akademie získáš?

 • Balíček vzdělání v oblasti testování
 • Poradenství v oblasti kariéry a osobního brandingu
 • Propojení na partnerské firmy, možnost nahlédnout do jejich práce a firemní kultury
 • Příležitost získat nové uplatnění a práci
 • Cenné kontakty

Komu je Digitální akademie určena?

Ženám, které chtějí změnit svoji kariéru a uplatnit se v oblasti testování softwaru. Akademie je určena všem ženám, které se chtějí do svého IT vzdělání pustit naplno.

 • 15 míst je vyhrazeno pro ženy s dětmi mladšími 15 let žijící v kraji Jihomoravském, Moravskoslezském a Jihočeském a pro ženy žijící v těchto krajích, které pracující v oboru IT, ale na jiných pozicích tak, aby mohly změnit svoji kariéru (např. zaměstnankyně pracující na pozici administrativy nebo obchodu může přesměrovat svoji kariéru do IT, kde v budoucnosti mají stabilnější podmínky, lepší sladění pracovního a osobního života a lepší finanční ohodnocení).
 • Zbylá místa jsou otevřena všem ostatním dívkám a ženám, které chtějí změnit své profesní zaměření a najít si novou práci.

Důležitá je pro nás motivace, velkou výhodou je předchozí absolvování workshopu testování, programování nebo úvodu do světa IT, stejně tak další způsoby sebevzdělávání v těchto oborech.

Studuj Digitální akademii a získej práci v IT

Mnoho absolventek po absolvování Digitální akademie najde uplatnění v IT firmách. Nech se namotivovat příběhy úspěšných absolventek a přečti si příběh Moniky , jak se dostala z biochemické laboratoře k automatizovaným testům. #tvorimepribehy

Obsah Digitální akademie Testování

Digitální akademie bude probíhat 12 týdnů od začátku září do Vánoc. Níže jsou uvedena obecná témata výukových modulů platná pro všechny běhy. Nicméně, každý běh se může měnit v konkrétních předmětech, přednáškách a lektorech, v závislosti na současných potřebách trhu a možnostech volby nejkvalitnějších přednášejících v dané oblasti a místě. Výukové moduly obsahují:

 • úvod do testování - jak zapadá testování do kontextu vývoje SW, testovací proces,
 • základní techniky a principy - jak musí tester přemýšlet,
 • manuální testování,
 • základy programování zaměřené na testování,
 • psaní automatizovaných testů,
 • rozvoj kariérových dovedností.

Studium vyžaduje hodně času a energie. To nejenom na samotnou výuku, ale také na občasné domácí úkoly. Ale věř, že vynaložený čas se ti na konci akademie, a pak hlavně v profesním životě, vyplatí.

Styl a struktura Akademie

Akademie je koncipována jako dálkové semestrální studium na vysoké škole. Skládá se z praktické a teoretické části výuky.

 • Večerní výuka: probíhá dva dny v pracovním týdnu od 17.30 do 20:30 hodin.
 • Exkurze ve firmách a volitelné předměty: exkurze ve večerních hodinách. Část exkurzí je povinná.
 • Samostatná práce: v týdnu mezi výukou je vyžadována samostatná práce na domácích úkolech nebo samostudium pomocí online zdrojů.
 • Kariérní poradenství:otevřené hodiny pro konzultace tvého směřování.
 • Mentoring: online nebo osobní mentoring s profíky z firem.
 • Online test: před ukončením Akademie studentky absolvují online test.
 • Úvodní a závěrečné akce: vše se brzy dozvíš :)

Co to všechno stojí?

Cena vzdělávacího kurzu je dotována podporou partnerských organizaci, které mají zájem o nové talenty.

Účastnický poplatek bude brzy upřesněn.

15 míst v Akademii bude určeno pro stipendistky, tedy účastnice, které nebudou muset platit účastnický poplatek, ten bude hrazen z Operačního programu Zaměstnanost ze dne 16. 9. 2019 na realizaci projektu Stipendium Czechitas registrační číslo CZ.03.1.51/0.0/0.0/17_081/0011689. O prominutí účastnického poplatku a zařazení mezi stipendistky bude možnost požádat v rámci registrace.

V ceně kurzu je zahrnut Galavečer s občerstvením. V případě zrušení účasti v Akademii jsou platná pravidla v Obecných podmínkách Czechitas.

Chceš být mezi prvními, kdo se dozví o otevření registrací?


Organizace si vyhrazuje právo na změny a úpravy místa, termínu konání, lektora či zrušení akce bez předchozího upozornění. V případě jakýkoliv výrazných změn budou zájemci informování.

Partners