Registration

Registration has been closed.
If the registration is closed, it is not possible to register anymore (not even as a substitute participant).

Stay in touch!

Enter your e-mail here and you will be getting our monthly newsletters with hot info from the Czechitas community as well as priority info about open registrations! By sending your address you acknowledge with our Processing of personal data


Contact

Why choose our course?

Romana Helešicová

Romana Helešicová
Event participant: I can code

Look into language structure.
Thanks to Czechitas I can say that I know something really interesting. I can create, write and run. Best :)

C# 1

Chceš se naučit programovat, ale nevíš jak začít? Zaregistruj se na kurz, který tě provede od úplného začátku programování až po tvorbu jednoduché grafické aplikace pomocí jazyka C#.

When

13. February 2020

18:30 — 20:30

Where

VOX
Senovážné náměstí 23
Praha,
Czech Republic

More information

Total duration: 2h

Level of knowledge: Absolute Beginners

Eventy type: Periodic

Price: 4990 Kč

PRO KOHO JE KURZ URČEN:

Pro každého, kdo chce proniknout do tajů programování, tedy i pro naprosté začátečnice. Uvítáme i absolventky workshopu Úvod do programování 1, které budou mít na začátku drobnou výhodu, která průchodem kurzem zpříjemní.

ANOTACE:

Všechny lekce probíhají prakticky. Řešení problémů lektor vysvětluje a ukazuje přímo na kódu. Na každé lekci dostaneš k vypracování praktické úkoly, kde si budeš moct nové znalosti okamžitě vyzkoušet a doma v rámci domácích úkolů vypilovat.

PŘEDPOKLADY:
  • Notebook s operačním systémem Windows (ideálně Windows 7 a novější) a nainstalovaným programem Visual Studio Community 2019. Kurz je možné absolvovat i s Macbookem, mysli ale na to, že si nebudeš moct ke konci kurzu naprogramovat kalkulačku pro Windows (na cca 3 poslední lekce je tedy opravdu nutné mít notebook s Windows).
  • Myš (není úplně nutná, ale bude se ti s ní pracovat lépe).
  • Nabíječka.
  • Pokud je pro tebe programování nové, počítej optimálně s 3-8 hodinami volného času týdně pro vypracování domácího úkolu. Určitě zde platí “čím více tím lépe.” A žádný strach, tento kurz je určen právě pro tebe :)
  • Pokud už jsi sama programovat zkoušela, bude ti pravděpodobně stačit méně času. Před přihlášením na kurz prosím zvaž, jestli pro tebe nebude vhodný spíše kurz pro mírně pokročilé. Obvykle stačí, pokud umíš pracovat s podmínkami (if), cykly (while, for) a tušíš, jaký je rozdíl mezi objektem a třídou. Pokud máš pocit, že si to i přesto potřebuješ zopakovat, jsi určitě vítaná :)
AGENDA:
  • Kurz tě provede obecnými principy programování, které lze uplatnit v každém programovacím jazyce. (obsah workshopu Úvod do programování + rozšíření o další základy)
  • Získáš ponětí, o čem je ve skutečnosti programování, jak myslí počítač a jak mu říkat, co má dělat.
  • Pochopíš co se skrývá pod pojmem Objektově orientované programování, který se dnes vyskytuje prakticky všude.
  • Na konci si vyzkoušíš i tvorbu grafické aplikace pro počítače s Windows. Výsledkem bude tvoje vlastní kalkulačka, kterou můžeš komukoliv dát.

Pro úspěšné absolvování kurzu a udělení certifikátu je nutná minimální 70% docházka a plnění povinných domácích úkolů.

Organizace si vyhrazuje právo na změny a úpravy místa, termínu konání, lektora či neotevření workshopu bez předchozího upozornění.

Registrace bude otevřena 20.1.2020 a uzavřena, jakmile bude kapacita naplněna včetně náhradnic. Při velkém zájmu probíhá výběr účastnic probíhá podle motivace. Do 1 týdne od uzavření registrace budou zájemci vyrozuměni o přijetí či nepřijetí na kurz.

Team

Partners