Registration

Registration will be closed as soon as the capacity is filled up (including substitute participants).
Register now!

Contact

Why choose our course?

Zuzana Kišová

Zuzana Kišová
Event participant: I build websites

Z kurzu odchádzam nadšená!
Holky, ak rozmýšľate o JS, tak toto je určite dobrá cesta ako na to. Jednodenný kurz je super na to, aby si človek uvedomil, či ho to bude baviť alebo nie. Odporúčam pozrieť si predtým aspoň základy HTML a CSS a potom vám to JS bude dávať oveľa väčší zmysel. :) Určite sa chcem naučiť viac!

Czechitas Talks - Co mi rok 2019 dal a vzal

Konec roku nám klepe na dveře a každý z nás se zamýšlí nad tím, co všechno jsme za tento rok stihli, kam jsme se posunuli a co jsme zažili.
Pojď nahlédnout do jednoho roku života
managera, COO Czechitas, IT Specialisty a absolventky Digitální akademie.

When

29. November 2019

17:00 — 23:00

Where

Czechitas Brno
Škrobárenská 511/3
budova A2
Brno, 602 00
Czech Republic
https://www.czechitas.cz/cs/brno

More information

Total duration: 6h

Level of knowledge: Absolute Beginners

Eventy type: Czechitas Talks

Price: 100 Kč

Pro koho je akce určená:

Akce je otevřená široké veřejnosti.

Anotace:

1 rok ... 12 měsíců ... 365 dní … to je docela dost času, že? Co všechno jsi za tento rok stihl/a? Podařilo se ti splnit tvoje pracovní a osobní předsevzetí?

Pojď se s námi ohlédnout za uplynulým rokem v novém formátu Czechitas Talks a poslechni si speakery, kteří se s tebou zábavnou formou podělí o své úspěchy ale i přešlapy za rok 2019. Jak probíhal rok managera úspěšné firmy (SAP & Oracle Netsuite), COO Czechitas, IT specialisty nebo absolventky Digitální akademie? Už teď ti můžeme prozradit, že tento rok byl pro ně hodně zajímavý a pro tebe může být dost inspirativní.

Harmonogram:

17:00 - 17:30 Registrace a networking

17:30 - 18:20 První část programu

18:20 - 18:45 Přestávka

18:45 - 19:30 Druhá část programu

19:30 - 19:40 Zakončení

19:40 - 23:00 Raut & hudba

Speakeři:

Radka Švejnohová

Senior Manager, Talent Acquisition

Oracle NetSuite

Od mládí se zajímá o fotografii a na střední škole ji fascinoval svět Inků, Mayů a Aztéků. Ve spolupráci s Oklahomskou národní knihovnou zmapovala život 37 kmenů žijících, dnes již v rezervacích, na území Oklahomy. Sama a později s manželem Davidem navštívila země v Jižní Americe, Asii, Africe, podílí se na fotodokumentaci přírodních národů a píše deníkové zápisky z cest. Profesně se pohybuje ve světě IT, konkrétně 15. rokem v oboru recruitmentu, kde pomáhá expandovat IT firmám ve středovýchodní Evropě, na blízkém východě a v jižní Africe. V současnosti žije v Brně.

Lenka Franců

COO

Czechitas

Lenka díky Czechitas inspiruje a vzdělává nové talenty, ženy a děti, v informačních technologiích pro silnější konkurenceschopnost a diverzitu. Vystudovala obor Aplikovaná matematika: Ekonomie na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity. Cestovala, aby získala zkušenosti z odličných kultur a pracovišť. Do Czechitas nastoupila v létě 2017 a měla na starosti partnerskou spolupráci za Brno. Poté se její role postupně rozvíjela od vedení nerůznějších projektů, jako je Digitální akademie, Job Fair Czechitas nebo největší projekt Czechitas House v Brně, až po samotné výkonné řízení organizace.

Martin Janáček

Managing Director

SAP Labs Czech Republic

Martin má přes dvacet let zkušeností v technických i manažerských rolích v komerčních firmách i neziskovkách. Vystudoval obor Ekonomická informatika na Mendelově univerzitě v Brně. Během studií pracoval na pozici projektového manažera ve studentské organizaci AIESEC a vedl jachtařskou asociaci ASV. V současnosti řídí brněnské vývojové centrum společnosti SAP, globálního lídra v oblasti podnikových aplikací, kam se postupně vypracoval z pozice softwarového inženýra. Během své kariéry ve společnosti SAP vyzkoušel i role interního auditora, kariérního kouče a manažera v oblasti údržby softwaru a zákaznické podpory. Martin má dvě dospívající děti a svůj volný čas nejraději tráví u vody, například na windsurfingu či paddleboardu.

Miloš Minařík

DB/Cloud Architect, Consultant & Freelancer

Safetica

Miloš má přes deset let zkušeností v IT na různých pozicích od programování přes návrh, správu a údržbu databází až po návrh cloudové architektury různých projektů. Vystudoval obor Inteligentní systémy na Fakultě informačních technologií VUT v Brně. V současnosti působí jako freelancer a externě spolupracuje s různými firmami (např. Safetica Technologies) především v oblasti návrhu databázových a cloudových architektur. Své pedagogické sklony řeší lektorováním a mentorováním na kurzech Czechitas. Ve volném čase se rád věnuje sportu (především běhání), divadlu a pokusům o hru na strunné nástroje.

Další speakery budeme postupně zveřejňovat během následujících dnů.

Partners