Registration

Registration has been closed.
If the registration is closed, it is not possible to register anymore (not even as a substitute participant).

Stay in touch!

Enter your e-mail here and you will be getting our monthly newsletters with hot info from the Czechitas community as well as priority info about open registrations! By sending your address you acknowledge with our Processing of personal data


Contact

Why choose our course?

Andrea Pernicová

Andrea Pernicová
Event participant: Other

The course exceeded my expectations.
The course exceeded my expectations. I was afraid that the beginning will be boring because of the beginner stuff but the opposite was truth. The course was packed with interesting info from the start that will help me with the data processing of my thesis.

Czechitas Talks - Co mi rok 2019 dal a vzal

Konec roku je za námi a každý z nás se zamýšlí nad tím, co všechno jsme za minulý rok stihli, kam jsme se posunuli a co jsme zažili.
Pojď nahlédnout do jednoho roku života managera, IT Specialisty a absolventky Digitální akademie.

When

16. January 2020

17:00 — 23:00

Where

Czechitas Brno
Škrobárenská 511/3
budova A2
Brno, 602 00
Czech Republic
https://www.czechitas.cz/cs/brno

More information

Total duration: 6h

Level of knowledge: Absolute Beginners

Eventy type: Czechitas Talks

Price: 100 Kč

Pro koho je akce určená:

Akce je otevřená široké veřejnosti.

Anotace:

1 rok ... 12 měsíců ... 365 dní … to je docela dost času, že? Co všechno jsi za minulý rok stihl/a? Podařilo se ti splnit tvoje pracovní a osobní předsevzetí?

Pojď se s námi ohlédnout za uplynulým rokem v novém formátu Czechitas Talks a poslechni si speakery, kteří se s tebou zábavnou formou podělí o své úspěchy ale i přešlapy v roce 2019. Jak probíhal rok managera úspěšné firmy (SAP & Oracle Netsuite), IT specialisty nebo absolventky Digitální akademie? Už teď ti můžeme prozradit, že tento rok byl pro ně hodně zajímavý a pro tebe může být dost inspirativní.

Harmonogram:

17:00 - 17:30 Registrace a networking

17:30 - 18:20 První část programu

18:20 - 18:45 Přestávka

18:45 - 19:30 Druhá část programu

19:30 - 19:40 Zakončení

19:40 - 23:00 Raut & hudba

Speakeři:

Radka Švejnohová

Senior Manager, Talent Acquisition

Oracle NetSuite

Od mládí se zajímá o fotografii a na střední škole ji fascinoval svět Inků, Mayů a Aztéků. Ve spolupráci s Oklahomskou národní knihovnou zmapovala život 37 kmenů žijících, dnes již v rezervacích, na území Oklahomy. Sama a později s manželem Davidem navštívila země v Jižní Americe, Asii, Africe, podílí se na fotodokumentaci přírodních národů a píše deníkové zápisky z cest. Profesně se pohybuje ve světě IT, konkrétně 15. rokem v oboru recruitmentu, kde pomáhá expandovat IT firmám ve středovýchodní Evropě, na blízkém východě a v jižní Africe. V současnosti žije v Brně.

Martin Janáček

Managing Director

SAP Labs Czech Republic

Martin má přes dvacet let zkušeností v technických i manažerských rolích v komerčních firmách i neziskovkách. Vystudoval obor Ekonomická informatika na Mendelově univerzitě v Brně. Během studií pracoval na pozici projektového manažera ve studentské organizaci AIESEC a vedl jachtařskou asociaci ASV. V současnosti řídí brněnské vývojové centrum společnosti SAP, globálního lídra v oblasti podnikových aplikací, kam se postupně vypracoval z pozice softwarového inženýra. Během své kariéry ve společnosti SAP vyzkoušel i role interního auditora, kariérního kouče a manažera v oblasti údržby softwaru a zákaznické podpory. Martin má dvě dospívající děti a svůj volný čas nejraději tráví u vody, například na windsurfingu či paddleboardu.

Miloš Minařík

DB/Cloud Architect, Consultant & Freelancer

Safetica

Miloš má přes deset let zkušeností v IT na různých pozicích od programování přes návrh, správu a údržbu databází až po návrh cloudové architektury různých projektů. Vystudoval obor Inteligentní systémy na Fakultě informačních technologií VUT v Brně. V současnosti působí jako freelancer a externě spolupracuje s různými firmami (např. Safetica Technologies) především v oblasti návrhu databázových a cloudových architektur. Své pedagogické sklony řeší lektorováním a mentorováním na kurzech Czechitas. Ve volném čase se rád věnuje sportu (především běhání), divadlu a pokusům o hru na strunné nástroje.

Zuzana Rylichová

Product Owner

Czechitas

Zuzka se s Czechitas začala učit programovat během mateřské dovolené s prvním synem, a Czechitas ji chytlo natolik, že už s námi zůstala. Jako dobrovolník pomáhala rozjet první Job fair Czechitas, na podzim 2018 absolvovala brněnskou Digitální Akademii. Začátkem roku 2019 se jí narodil druhý syn, dala si s ním na pár měsíců pauzu a v létě do Digitální Akademie naskočila znovu, tentokrát jako její koordinátorka. Od roku 2020 bude v Digitální Akademii působit v pozici Product Ownera.

Partners