Registration

Registration will be closed as soon as the capacity is filled up (including substitute participants).
Register now!

Contact

Why choose our course?

Miroslav

Miroslav

TOP projekt!!!
Byl jsem na Czechitas kurzy přijat i jako muž a musím konstatovat, že to bylo tak příjemné a motivující prostředí kurzu.. O tom se mi ani nesnilo. Co dělají lidé, protože chtějí, to je nejvíc!

Hackathon Přístupný web

Zúroč svoje znalosti a dovednosti z Úvodu do HTML / CSS či Tvořím web od A do Z a vytvoř v týmu web pro neziskovku na Hackathonu Socialbakers!

When

23. November — 24. November 2019

Where

Socialbakers
Pernerova 53
Forum Karlín
Praha, Karlín 18000
Czech Republic

More information

Total duration: 1d 10h

Level of knowledge: Lower Intermediate

Eventy type: Two-day

Price: 200

O čem to je?

Víkendový hackathon zaměřený na aktuální i časem prověřené trendy v oblasti tvorby kvalitních a přístupných webových stránek. Každý z týmů bude pracovat na webových stránkách pro jednu neziskovou organizaci.

Výzkum, návrh obsahu i formy, testování a realizace, to vše pod vedením zkušených koučů z různých oborů. A samozřejmě vyhlášení vítězů vybraných odbornou porotou. Pro všechny úrovně pokročilosti, důležitá je vysoká úroveň nadšení pro věc.

Co budeme řešit?

Cílem víkendu bude vytvořit návrh a prototyp přístupných, ale také promyšlených a vizuálně příjemných webových stránek.

Budeme spolupracovat s neziskovými organizacemi, kterým vytvoříme web podle jejich potřeb a v souladu s best practice oboru. A bude z čeho vybírat, spolupracujeme s organizacemi zaměřenými na kulturu, sport, charitu nebo práci se zdravotně postiženými.

Registraci a více informace najdeš na webu akce Socialbakers.