Registration

Registration will be open approximately one month prior to the event.
Let me know

Contact

Why choose our course?

Barbora Ulipová

Barbora Ulipová
Event participant: I build websites

The great thing was that we learned the modern steps.
The great thing was that we learned the modern steps and the direction of JavaScript future development. We coded fun apps and the IPEX coaches were willingly and patiently helping us.

Tvořím web od A do Z - 1

Zajímá tě web? Pojď se naučit tvořit super weby pomocí moderních postupů a nástrojů pro tvorbu responzivních webových stránek.

When

Where

Ostrava - bude upřesněno
Ostrava,
Czech Republic

More information

Total lessons: 0

Single lesson duration: 2h 30m

Level of knowledge: Advanced Beginners

Eventy type: Periodic

Price: 2 690 Kč


Date of single lessons

Tohle je totiž přesně cílem kurzu Tvořím Web od A do Z!

PRO KOHO JE KURZ URČEN:

Kurz je určen pro dívky a ženy, začátečnice ale i středně pokročilé. Podmínkou pro účast na kurzu je pouze znalost úplných základů HTML a CSS. Pokud jsi neabsolvovala náš jednodenní workshop Tvořím web nebo neznáš základy HTML a CSS odjinud, dostaneš před kurzem k dispozici odkazy na výuková videa, kde potřebné znalosti doženeš. Na začátku kurzu se pak postaráme o vyladění obtížnosti podle úrovně vstupních znalostí účastnic a začátečnicím s doplněním znalostí mile rádi pomůžeme.

Před přihlášením na kurz zvaž časovou náročnost. Nejde pouze o 2,5 hodiny výuky týdně. Součástí kurzu jsou i domácí úkoly, které jsou ke konci kurzu složitější a jejich vypracování může zabrat i několik hodin. Bez plnění domácích úkolů si z kurzu neodneseš maximum. Samozřejmě chápeme, když občas budeš muset úkol kvůli rodinným nebo pracovním povinnostem přeskočit.

ANOTACE:

Většina lekcí probíhá prakticky. Řešení problémů lektor vysvětluje a ukazuje přímo na kódu. Vždy po nějaké části dostaneš jako účastnice k vypracování praktické úkoly, kde si budeš moct nové znalosti okamžitě vyzkoušet.

Ke kurzu dostaneš k dispozici i online nebo tištěné referenční materiály.

Kurz Tvořím web od A do Z má dohromady 10 setkání. Naučíš se toho opravdu hodně.

PŘEDPOKLADY:
  • Základní znalost HTML a CSS (v rozsahu jednodenního workshopu Tvořím web), lze dohnat před začátkem kurzu samostudiem z videa, které bude k dispozici
  • Notebook (je nám jedno, jaký máš operační systém, ale uměj ho ovládat)
  • Myš (není úplně nutná, ale bude se ti s ní pracovat lépe)
  • Nabíječka
  • Plnění domácích úkolů
  • Alespoň 70% docházky
  • Dobrou náladu!
Na konci kurzu dostaneš certifikát o úspěšném dokončení kurzu. Získání certifikátu je podmíněno alespoň 70% účastí a plněním domácích úkolů.


Organizace si vyhrazuje právo na změny a úpravy místa, termínu konání, lektora či zrušení akce. V případě jakýchkoliv výrazných změn budou zájemci informováni.


Team