Registration

Registration will be closed as soon as the capacity is filled up (including substitute participants).
Register now!

Contact

Why choose our course?

Veronika Dufalová

Veronika Dufalová

Kurz Úvod do testování je vhodným odrazovým mostíkom pre získanie informácií a vedomostí o testovaní SW. Lektor používal názorné príklady na vysvetlenie a priblíženie teórie z rôznych oblastí (nielen SW), vďaka čomu som videla viaceré prepojenia s testovaním či QA aj v reálnom živote.

Grow with Google: Co nepotřebujete k tomu, abyste postavili start-up

Grow with Google: Udělejte si jednou provždy jasno v tom, co jako začínající start-up potřebujete, a co je naopak přeceňováno.

When

26. November 2019

18:00 — 21:00

Where

Geodome
Mariánské náměstí
České Budějovice,
Czech Republic

More information

Total duration: 3h

Level of knowledge: Absolute Beginners

Eventy type: Přednáška

Price: ZDARMA

Přidej se k FB události

Všude se dočtete o tom, co všechno je třeba k tomu, abyste mohli vybudovat startup. Co když je to ale snazší, než se zdá? Ukážeme vám věci, o kterých si startupisté často myslí, že je nutně potřebují, ale není to pravda. Z přednášky si naopak odnesete jasný seznam priorit.

Kdo vás tématem provede?

Pavel Bartoš a Petr Mandík, marketingoví experti a startupoví mentoři Grow with Google.

Po přednášce bude následovat workshop pod vedením Michala Urbánka, který vám pomocí zážitkových her ukáže, jak překonat strach a vybudovat sebedůvěru a motivaci k podnikání.

Účastníci projdou programem prostřednictvím různých technik zážitkové pedagogiky (zpětná vazba, hraní rolí, modelové situace aj.). Celý workshop bude zaměřen na rozvíjení motivace k podnikání. Budou zde využívány různé metody zážitkové pedagogiky, a především se bude pracovat s osobním prožitkem jednotlivých účastníků. Intenzitu zážitku si celou dobu budou určovat samotní účastníci podle pravidla - čím víc do toho dáš, tím víc se ti vrátí. Tento zážitkový workshop klade důraz na prožitky účastníků a na princip „learning-by-doing“. Zažité zkušenosti a dovednosti účastník zařadí pomocí hromadné i sebereflexe a zpětné vazby do svého života.


Přednáška proběhne na velmi atraktivním místě. Na Mariánském náměstí v krytém a vytápěném stanu, areálu Boudy Jihočeského divadla.Tohle "iglů" bude sloužit jako taková divadelní kavárna, kam se budete moci přijít občerstvit a trochu se zahřát a přitom se něčemu novému přiučit.


Partners