Registration

Registration will be open approximately one month prior to the event.
Let me know

Contact

Why choose our course?

Mom

Mom
Parent: Czechitas New Generation

My son looked forward very much.
Our son was excited every evening. He told and showed us what he had done every day. The camp exceeded our expectations.

Programování - Arduino

Arduino je super pro všechny, které mají chuť proniknout do světa chytrých elektronických “udělátek”. K čemu takové Arduino slouží? Jde ho využít třeba na otvírání oken podle teploty, vlhkosti, měření teploty v lednici, indikaci vzdálenost auta od zdi v garáži, nebo třeba aktuální polohy auta či kola.

When

16. May 2020

9:00 — 12:00

Where

České Budějovice - bude upřesněno
České Budějovice,
Czech Republic

More information

Total duration: 3h

Level of knowledge: Absolute Beginners

Eventy type: One-day

Price: 390 Kč

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN:

Workshop je určen pro účastníky . Není potřeba mít žádné znalosti týkající se programování.

ANOTACE:
Co je tedy Arduino?

Arduino je elektronická stavebnice (kit, platforma), která funguje jako malinký počítač. Můžeš ho propojit s nejrůznějšími senzory, moduly a dalšími elektronickými součástkami a můžeš tak z něj udělat spoustu konstrukcí, od jednoduchých blikačů až po velmi složité, třeba řídicí jednotky robotů, s mnoha snímači, s vlastním displejem, připojené na wifi či bluetooth… Stačí jen propojit a naprogramovat v jednoduchém jazyce, který je podobný C.

CO NÁS ČEKÁ?

Během workshopu si zkusíme naprogramovat jednoduché aplikace, které postupně budeme vylepšovat a nakonec si postavíme i vlastní auto na ovládání. Všechno potřebné dostaneš od nás a budeš si muset přinést jen svůj notebook. A jako bonus si odneseš Arduino a pár základních součástek, které budeš moc použít třeba ke svým vlastním projektům :-)

CO BUDEŠ POTŘEBOVAT?

Pokud znáš základy programování, bude to pro tebe brnkačka a pokud ne tak stačí logické myšlení a zbytek už tě naučíme.

  • Notebook s OS Windows
  • Nabíječka
  • Myš (není úplně nutná, ale bude se ti s ní pracovat lépe)
  • Projekty založené na Arduinu jednoduše komunikují se softwarem na běžném PC. S Arduinem můžeš pracovat na Windows, Macu i Linuxu.

Chceš být mezi prvními, kdo se dozví o otevření registrací?

Organizace si vyhrazuje právo na změny a úpravy místa, termínu konání, lektora či zrušení akce bez předchozího upozornění. V případě jakýkoliv výrazných změn budou zájemci informování.

Partners