Registration

Registration will be closed as soon as the capacity is filled up (including substitute participants).
Register now!

Contact

Why choose our course?

Czechitas Hackathon pro středoškolačky

Pojď s námi vyzkoušet, jaké to je účastnit se hackathonu! Zapoj svou kreativitu a zužitkuj své znalosti z oblasti programování. A navíc - třeba vyhraješ některou ze skvělých cen.

When

23. November 2019

8:00 — 20:00

Where

Praha - bude upřesněno
Praha,
Czech Republic

More information

Total duration: 12h

Level of knowledge: Advanced Beginners

Eventy type: One-day

Price: Zdarma

PRO KOHO JE HACKATHON URČEN:

Hackathon je určený pro středoškolačky, ať už absolventky našich kurzů, či nikoli, které mají zájem o programování a chtějí své znalosti aplikovat v praxi.

ANOTACE:

Lákalo tě někdy vyzkoušet, jaké to asi je účastnit se programátorského hackathonu? Teď máš šanci! Zapoj svou kreativitu a zužitkuj znalosti ze školy či našich kurzů. Dostaň se do týmu s někým, kdo má jiné znalosti než ty, a nauč se posunout své znalosti dál. A navíc - třeba vyhraješ některou ze skvělých cen.

Hackathon s Czechitas je hravý způsob, jak si zkusit zasoutěžit se svým programátorským nápadem a jeho realizací. A že tě baví spíš web či UX než programování? Nevadí, právě ty budeš možná skvělým doplněním programátorského týmu, kterému pomůžeš zvítězit.

Hackathon bude probíhat celou sobotu 23. 11. 2019, nicméně přípravy začnou dříve. Bude třeba nejprve sestavit soutěžní týmy. V tom ti pomůžeme i my, facebookovou skupinou.

A zbytek už je na tobě a tvém skvělém týmu. Celou sobotu strávíte realizací nápadu, který si v ráno na hackathon přinesete po předchozí domluvě s týmem skrz facebookovou skupinu, kde se asi řada nápadů zrodí v návaznosti na odhalení tématického zaměření hackathonu pár dní před jeho konáním.

V závěru soboty tě čeká prezentace výsledku a zhodnocení porotou, která vybere vítěze.

V porotě zasedne několik hodnotitelů ze strany partnerů hackathonu. Hodnotit budou důvtip a originalitu řešení, jeho náročnost, a samozřejmě naplnění zadaného tématu.

PŘEDPOKLADY:

Hackathon je určen pro studentky středních škol. Absolvování našich kurzů pro přihlášení není podmínkou.

AGENDA:
  • Přivítání a představení pravidel a hodnotících kritérií
  • Práce ve skupinách po 5
  • Prezentace každého týmu
  • Výběr vítězů
  • Vyhlášení výsledků a předání cen
VÝSLEDEK:
  1. Projekt, kterým se můžeš do budoucna chlubit.
  2. Zkušenost k nezaplacení.
  3. V případě umístění na stupních vítězů i pěkná cena :).

Partners