Registration

Registration has been closed.
If the registration is closed, it is not possible to register anymore (not even as a substitute participant).

Stay in touch!

Enter your e-mail here and you will be getting our monthly newsletters with hot info from the Czechitas community as well as priority info about open registrations! By sending your address you acknowledge with our Processing of personal data


Contact

Why choose our course?

Petr Rys

Petr Rys
Other: Czechitas New Generation

The best children were able create 2 quality games
The biggest contribution of this project as I see it is that most of the students learned there are other things to do at ICT and the for the result to be good a lot of work is required. The best children were able after 10 lectures create 2 quality games and started working on 3 others. The Academy of Coding got me working and also average support material for students.

Liberec Makers

V rámci Noci vědců se 27.9.2019 koná druhý ročník Liberec Makers, jednodenního festivalu pro děti, mládež a nadšence všech věkových skupin o technologiích, kde technologie nejsou podstatné. Zaměříme se na hraní, dělání, hledání. Myšlenkou akce je, aby si děti vše prakticky vyzkoušely. Každá technologie bude mít cca hodinový workshop, kde se účastníci dozví nejprve krátce něco k fungování technologie ,a poté bude možnost si technologii prakticky vyzkoušet.

When

27. September 2019

17:00 — 19:00

Where

iQPARK Liberec
Nitranská 415/1
Liberec,
Czech Republic
http://www.iqlandia.cz/en/iqpark

More information

Total duration: 2h

Level of knowledge: Absolute Beginners

Eventy type: One-day

Price: Zdarma

Workshop Czechitas: Robotí invaze

Cílem workshopu je seznámení dětí se základy programování pomocí robotických hraček. Společně se podíváme na ovládání Ozobotů, které rozpohybujeme bez jakýkoliv dalších technologií. Vystačíme si jen s papíry a fixy.

Workshop je vhodný pro děti od 6 let (ale vyzkoušet si to mohou i mladší). Není potřeba mít žádné znalosti týkající se programování.V rámci workshopu se společně seznámíme s robotikou. Zjistíme, kde všude se roboti v našem okolí nachází, jak se dají ovládat.
Podíváme se společně na úvod do programování a vysvětlíme si, proč je vhodné nové technologie ovládat. Zahrajeme si na vývojáře a vývojářky a naučíme se ovládat Ozoboty offline.


Rozpohybujme Ozoboty – pomocí fixek a papíru!

Workshopy probíhají v 17:00 a 18:00.

Registrujte se prosím zde.


Zjistěte více o festivalu Liberec Makers.