Registration

Registration will be open approximately one month prior to the event.
Let me know

Contact

Why choose our course?

Czechitas Hackathon

Pojď s námi vyzkoušet, jaké to je účastnit se (svého prvního) hackathonu! Zapoj svou kreativitu a zužitkuj znalosti z našich kurzů. A navíc - třeba vyhraješ některou ze skvělých cen.

When

8. December 2019

8:00 — 20:00

Where

Node5
Radlická 180/50
Praha, 15000
Czech Republic
https://node5.cz/

More information

Total duration: 12h

Level of knowledge: Lower Intermediate

Eventy type: One-day

Price: Zdarma

PRO KOHO JE HACKATHON URČEN:

Hackathon je určený zejména pro absolventky našich tříměsíčních kurzů (tématicky jakýchkoli), letních škol, či obdobně intenzivní série jednodenních workshopů.

ANOTACE:

Lákalo tě někdy vyzkoušet, jaké to asi je účastnit se programátorského hackathonu? Teď máš šanci! Zapoj svou kreativitu a zužitkuj znalosti z našich kurzů. Dostaň se do týmu s někým, kdo má jiné znalosti než ty, a nauč se posunout své znalosti dál. Je to nejlepší způsob, jak si vyzkoušet své znalosti v praxi. A navíc - třeba vyhraješ některou ze skvělých cen.

Hackathon s Czechitas je hravý způsob, jak si zkusit zasoutěžit se svým programátorským nápadem a jeho realizací. A že tě baví spíš web či UX než programování? Nevadí, právě ty budeš možná skvělým doplněním programátorského týmu, kterému pomůžeš zvítězit.

Hackathon bude probíhat celou neděli 8. 12. 2019, nicméně přípravy začnou dříve. Bude třeba nejprve sestavit soutěžní týmy. V tom ti pomůžeme i my, facebookovou skupinou a networkingovým setkáním v sobotní večer před hackathonem, které bude od 18:00-19:30.

A zbytek už je na tobě a tvém skvělém týmu. Celou neděli strávíte realizací nápadu, který si ráno na hackathon přinesete po sobotním kreativním večeru, kde se asi řada nápadů zrodí v návaznosti na odhalení tématického zaměření hackathonu pár dní před jeho konáním.

V závěru neděle tě čeká prezentace výsledku a zhodnocení porotou, která vybere vítěze.

V porotě zasedne několik hodnotitelů ze strany partnerů hackathonu. Hodnotit budou důvtip a originalitu řešení, jeho náročnost, a samozřejmě naplnění zadaného tématu.

PŘEDPOKLADY:

Hackathon je určen zejména pro absolventky našich tříměsíčních kurzů, letních škol, či obdobně intenzivní série jednodenních workshopů. Nicméně téma kurzů, které jsi u nás absolvovala, nijak omezená nejsou.

AGENDA:
  • Přivítání a představení pravidel a hodnotících kritérií
  • Práce ve skupinách po 4 (max 5)
  • Prezentace každého týmu
  • Výběr vítězů
  • Vyhlášení výsledků a předání cen
VÝSLEDEK:
  1. Projekt, kterým se můžeš do budoucna chlubit.
  2. Zkušenost k nezaplacení.
  3. V případě umístění na stupních vítězů i pěkná cena :).

Team

Partners