Registration

Without registration


Contact

Why choose our course?

Barča Veselá

Barča Veselá
Event participant: Czechitas New Generation

Awesome camp!
Our teacher Pája showed us how to programme a game. We hanged out and played great games. Very entertaining.

Girls day Zlín 2019

Rozhoduješ se o svém budoucím povolání? Pokud chceš pracovat v takovém oboru, který tě bude bavit a zároveň ti zajistí slušný příjem a ekonomickou nezávislost v budoucnu, vyber si technický směr a nebudeš litovat!When

15. April 2019

8:00 — 16:00

Where

Hospodářská komora Zlín
Vavrečkova 5262
Zlín, Česká Republika 76001
Czech Republic
http://www.khkzk.cz

More information

Total duration: 8h

Level of knowledge: Absolute Beginners

Eventy type: One-day

Price: Zdarma

Krajská hospodářská komora Zlínského kraje pořádá setkání studentek se ženami, které se díky své píli a houževnatosti prosadily v oborech tradičně zastávaných muži. Jejich příběhy se stávají inspirací pro všechny, kteří hledají své budoucí uplatnění na trhu práce.

PRO KOHO JE GIRLS DAY URČEN:

Akce je určena pro všechny holky na středních školách. Chceš jít na výšku s technickým zaměřením? Nebo tě láká strávit s námi neobyčejný den? Nemusíš být zapálená ajťačka a milovat vědu a techniku. Dojdi si poslechnout inspirativní přednášky a nauč se něco nového.

ANOTACE:

Holky do IT patří. Ale jak vypadá svět IT očima holek? Liší se v něčem? Přijď na inspirativní přednášku českých žen, které ti poví o své cestě k IT. Tyto ženy rády zodpoví tvé dotazy a podělí se o své příběhy. Poznej nové lidi, bourej stereotypy a hlavně se bav.

Girls day je mezinárodní den, jehož cílem je dívkám představit práci v oblasti techniky, IT a přírodních věd. Každý rok v dubnu se dívkám otevírají dveře technických univerzit, pořádají inspirativní přednášky a kurzy. Oslav Girls day s námi!

CO NÁS ČEKÁ?:

Inspirativní přednášky od českých IT žen.

PŘEDPOKLADY:
  • Dobrou náladu!