Registration

Registration has been closed.
If the registration is closed, it is not possible to register anymore (not even as a substitute participant).

Stay in touch!

Enter your e-mail here and you will be getting our monthly newsletters with hot info from the Czechitas community as well as priority info about open registrations! By sending your address you acknowledge with our Processing of personal data


Contact

Why choose our course?

Eliška Drábková

Eliška Drábková
Event participant: Jobs in IT

This workshop is not just about IT.
It is for everyone, pro or new. This workshop is not just about IT. Can recommend for all :)

Job Fair Czechitas Brno

Hledáš práci v IT? Chceš se dozvědět více o trhu práce v Brně? Přijď na Job Fair Czechitas 2019.

When

7. September 2019

10:30 — 17:30

Where

Czechitas Brno
Škrobárenská 511/3
budova A2
Brno, 602 00
Czech Republic
https://www.czechitas.cz/cs/brno

More information

Total duration: 7h

Level of knowledge: Absolute Beginners

Price: 150 Kč

Job Fair Czechitas je jedinečný den, kdy potkáš několik IT firem které s Czechitas spolupracují. Víc se o nich dozvíš jak na jejich stánku, tak i během panelových diskuzí. A to není všechno! Připravené jsou pro tebe i workshopy různých témat. Program máme na celý den, pojď se inspirovat a nastartovat Tvou kariéru v IT!

Harmonogram:
 • 10:30 - 11:00 Zahájení Job Fair Brno 2019
 • 11:00 - 12:00 Workshopy I. blok
 • 12:00 - 13:00 Workshopy II. blok
 • 13:00 - 14:00 Oběd
 • 14:00 - 17:30 Panelové diskuze firem & Stánky
 • 17:30 Zakončení Job Fair Brno 2019


Workshopy

Během dopoledne proběhnou workshopy, které jsou rozdělené do dvou bloků. Z každého bloku si tedy můžeš vybrat jeden workshop!

BLOK I. 11:00 - 11:45

 1. Ahoj, já jsem... - sebeprezentace při hledání práce
 2. Poznej svět IT a jeho budoucnost
 3. Jak na digitální wellbeing
 4. Jak na osobní brand v životopise a na linkedinu
 5. Nadechni se

BLOK II. 12:00 - 12:45

 1. SpeedDating
 2. Poznej svět IT a jeho budoucnost
 3. Jak na digitální wellbeing
 4. #IamRemarkable

Ahoj, já jsem... - sebeprezentace při hledání práce

Během 45 minut si zformulujeme, co je to hodnotné, s čím přicházíš za tvým budoucím zaměstnavatelem. Odhodíme stud a budeme si povídat o tom, proč je každý z nás zajímavý a co může firmám nabídnout.

Workshop povede: Jana Hřebecká (Trainer & edu designer & dreamer)

Poznej svět IT a jeho budoucnost

Svět IT je plný různých technologií a udržet si v něm přehled je těžké, protože se technologie neskutečně rychle vyvíjí. Přijď na tuto přednášku, na které se dozvíš informace o různých oblastech IT, které jsou v současné době hodně populární a do budoucna se bude jejich důležitost zvyšovat. Mimo jiné se dozvíš, jak v dané oblasti začít (kde najít vhodné studijní materiály) a kam daná oblast směřuje. Přednáška je určena pro úplné začátečníky, tak i pro ty z vás, kteří si chtějí udržet přehled.

Workshop povede: Michal Kučera (Project & Tech Coordinator Czechitas)

Jak na digitální wellbeing

Workshop se zaměří na digitální wellbeing a na to, jak balancovat technologie v pracovním i osobním životě tak, abychom z nich získávali hlavně benefity a eliminovali negativní efekty. Abyste netrpěli informačním přetlakem z digitálního prostoru nemusíte si kupovat tlačítkový telefon a rušit Facebook. Chce to na to jít chytře a od lesa, na workshopu si to ukážeme prakticky.

Workshop povede: Karolína Presová (Zakladatelka Replug me)

Nadechni se

Workshop bude trvat okolo 45 minut, kdy se zaměříme na svůj dech. Proč? Protože dech je základ při jakémkoliv pohybu, mluvení i emocích. V důležitých situacích zapomínáme správně dýchat, například při představování či pohovorech se to stává běžně. Projdeme si proto pár základních technik na zklidnění a v užším kruhu se připravíme na odpolední Job Fair.

Workshop povede: Lenka Franců (COO Czechitas)

Jak na osobní brand v životopise a na linkedinu

Aktualizuj s námi svůj osobní brand tak, aby ti opravdu pomohl při tvém profesním vertikálním či horizontálním tranzitu.Vypiluj svůj elevator pitch a vyzkoušej si ho v praxi a v bezpečném prostředí ještě než otevřeš dveře své vysněné firmy. Navíc dostaneš tipy, jak vše zakomponovat do CV a LinkedIn profilu.

Workshop povede: Monika Ptáčníková (Business & Career Development Director Czechitas)

SpeedDating

Speed dating je novodobá forma seznámení. Ale nebojte. Na Job Fairu se budete seznamovat s firmami. Jak to funguje? Ve velmi krátkém čase budete odpovídat na předem připravené otázky, které se budou týkat například Vašeho profesního života. Zástupci firem mohou odpovědět například na otázky ohledně kultury a života ve firmě. Odpoledne už tak budete vědět, k jakému stánku se zastavit jako první.

Workshop povede: Jana Hřebecká (Trainer & edu designer & dreamer) a Lenka Franců (COO Czechitas)

#IamRemarkable

Pod názvem #IamRemarkable je 45minutový workshop vedený lektorem, který je vyškolený společností Google. Workshop zdůrazní důležitost sebepropagace v tvojí kariéře a poskytne ti nástroje k procvičování této dovednosti.

Workshop povede: Monika Ptáčníková (Business & Career Development Director Czechitas)

*Registrace na workshopy ti přijde týden před akcí do emailu, který jsi uvedl/a v registraci na Job Fair.

Dětský koutek

Víš, že kvůli Job Fair nemusíš řešit hlídání dětí? Máme program také pro ně a pohlídáme je ve chvíli, kdy se budeš potřebovat soustředit na networking.

Program bude nachystaný i pro ty nejmenší. Připravujeme ozoboty, hry, hádanky a další. Na své si přijdou i rodiče, kteří se chtějí dozvědět o vzdělávání dětí v IT více. Máme skvělý projekt Czechitas Nová Generace, ve kterém pořádáme příměstské tábory, letní školy IT a další.


Czechitas stánek

Na našem stánku se kromě informací o tom, co děláme, dozvíš spoustu kariérních tipů!

Na cestě do IT světa ti nejen ukážeme, jak na programování či práci s daty, ale také tě profi podpoříme v konkrétních krocích za tvou vysněnou prací. Přijď na náš stánek na Job Fair Czechitas, těšíme se na Tebe!