Registration

Registration will be closed as soon as the capacity is filled up (including substitute participants).
Register now!

Contact

Why choose our course?

Tereza Lojdová

Tereza Lojdová
Event participant: I build websites

You can learn stuff you would not have the resolve for at home.
The Workshop was awesome, the people were great and helpful just like the environment. You can learn stuff you would not have the resolve for at home.

Dlouhodobý kurz PHP

Cílem dlouhodobého PHP kurzu je naučit se základům programování v PHP. A proč zrovna PHP? Jedná se o jazyk určený k tvoření webů a je použitý v různých velkých internetových projektech, jako Facebook, Wikipedia nebo nejpoužívanějším redakčním systému WordPress.

When

Where

Vysoká škola báňská
(budova Nové auly)
17. listopadu 15/2172
Ostrava,
Czech Republic
http://bit.ly/_ODKAZ_NA_MAPKU_SE_SIPKOU

More information

Total lessons: 0

Single lesson duration: 2h 30m

Level of knowledge: Absolute Beginners

Eventy type: Periodic

Price: 2400 Kč (včetně DPH)


Date of single lessons

PRO KOHO JE WORKSHOP/KURZ URČEN:

Kurz je určen pro úplné začátečnice. Je pravda, že pokud si absolvovala náš workshop “Úvod do programování", budeš mít o trochu příjemnější start do programování i v PHP, ale začneme od základů, takže se není čeho bát, pokud si na něm nebyla. Důležité je umět ovládat svůj počítač a internetový prohlížeč. Samozřejmě musíš mít chuť a čas věnovat se programování i doma. Nebudeme ti lhát, bez toho to nepůjde.

ANOTACE:

PHP je skriptovací programovací jazyk. Je určený především pro programování webových stránek a aplikací. Jazyk PHP je nezávislý na platformě, tzn. že může běžet na Windows, MacOS i Linuxu. PHP podporuje mnoho rozšiřujících knihoven pro různé účely – např. zpracování textu, práci se soubory a nebo přístup k většině databází (MySQL aj.). PHP je nejrozšířenějším skriptovacím jazykem pro web s podílem okolo 80%.

Každou hodinu se zaměříme na jednu oblast. Podíváme na základy programování, přes práci se soubory až po práci s uživateli. Také si ukážeme HTML a CSS.

Pojďte se s námi tedy naučit základy programování v tomto jazyce!

PŘEDPOKLADY:

Základní orientace v “IT” směrem k webovým stránkám. Výhodou je základní znalost prakticky jakéhokoliv programování, HTML a CSS.

AGENDA:
 • Proměnné
 • Podmínky
 • Cykly
 • Funkce
 • Zpracování formuláře
 • Práce s přihlášením uživatele
 • Práce se soubory
 • HTML/CSS
 • ukázka práce s třídami
 • ukázka práce s databází
 • ukázka práce s hostingem
VÝSLEDEK:

Po skončení dlouhodobého kurzu z tebe rozhodně nebude profesionální PHP guru, ale budeš mít přehled o tom, co jde s PHP na stránce dělat a jak se webové stránky postavené na jazyce PHP tvoří, jak fungují ve spojení s databází a další zajímavé věci. Budeš znát základní principy manipulace se stránkou.

Kurz má dohromady 12 setkání a je opravdu důležité, abys s tím počítala a chodila pravidelně. :)

Team

Partners