Registration

Registration has been closed.
If the registration is closed, it is not possible to register anymore (not even as a substitute participant).

Stay in touch!

Enter your e-mail here and you will be getting our monthly newsletters with hot info from the Czechitas community as well as priority info about open registrations! By sending your address you acknowledge with our Processing of personal data


Contact

Why choose our course?

Kateřina Kučová

Kateřina Kučová

Workshop mi pomohl zefektivnit práci s Gmail účtem.
Workshop "Gmail krok za krokem" mi maximálně pomohl zefektivnit práci se svým vlastním osobním účtem. Byť se zdá toto téma v současné době jako banální (pracovat s emailem přece umí každý), není tomu ve skutečnosti tak. Stejný chaos, jako jsem měla ve svém osobním účtu, v němž jsem se naprosto nevyznala a děsně mě rozčiloval, se přenášel pak i do normálního života. Kromě efektivní správy účtu Gmail (Zero Inbox, práce se štítky a systém třídění pošty...

Sociální sítě - Facebook

Pojď se seznámit s nejpoužívanější sociální sítí dnešní doby - Facebookem!

When

23. February 2019

9:30 — 17:30

Where

Barclays
Na Pankráci 129
Praha, 140 00
Czech Republic

More information

Total duration: 8h

Level of knowledge: Absolute Beginners

Eventy type: One-day

Price: 800 Kč

CÍL:

Připrav se na další pokračování Czechitas workshopů! Tentokrát jsme si pro Tebe po delší odmlce připravily celodenní workshop zaměřený na sociální síť Facebook.

PRO KOHO JE KURZ URČEN:

Máš podnikavého ducha, rozjíždíš svůj projekt, business, startup či neziskovku a nevíš, jak na sociální sítě? Tak tento kurz je přesně pro Tebe.

ANOTACE:

Sociální sítě jsou obrovský boom dnešní doby. Jsou využívány jak k osobní komunikaci, tak i ke komerčním a marketingovým účelům. Jejich popularita neustále roste. Pomocí sociálních sítí mají jednotlivci i firmy jedinečné příležitosti k propagaci svého produktu, služby, značky či sebe samých.

Zaměření tohoto workshopu bude na sociální síť Facebook, jakožto nejsilněji užívanou sociální síť v České republice. Workshop povede naše lektorka Andrea Bubníková.

Během dopoledne to bude sice hodně teorie, ale čeká Tě i workshopová část. Seznámíme Tě s hlavními principy této sociální sítě, ukážeme Ti rozdíly mezi osobním účtem, business účtem a stránkou. Naučíš se znát různá názvosloví, základní pojmy spojené s Facebookovou stránkou a všechny dostupné formáty. Vysvětlíme Ti, k čemu je ti dobrý Business Manager a společně si ho nastavíme. Zároveň projdeme i většinu nástrojů, které nabízí. Nejdéle času pak budeme řešit nástroje Okruhy uživatelů a Správce reklam.

AGENDA:
 • Facebook formáty
 • Coffee break
 • Společné zřízení Business Manageru a reklamních účtů
 • Oběd
 • Workshop: Tvorba obsahu pro tvoji stránku. Metoda 3 pilířů.
 • Coffee break
 • Reklamy, reklamní formáty a kampaně přes Business Manager-Správce reklam.
PŘEDPOKLADY:
 • Notebook
 • Myš (není úplně nutná, ale bude se ti s ní pracovat lépe)
 • Nainstalovaný internetový prohlížeč Chrome, ideálně i plugin Facebook Pixel Helper
 • Osobní stránka na FB a alespoň založený firemní profil/stránku na FB (Business Manager není nutný)

Team

Partners