Registration

Registration will be closed as soon as the capacity is filled up (including substitute participants).
Register now!

Contact

Why choose our course?

Czechitas Hackathon

Pojď s námi vyzkoušet, jaké to je účastnit se hackathonu! Zapoj svou kreativitu a zužitkuj znalosti z našich kurzů. A navíc - třeba vyhraješ některou ze skvělých cen.

When

26. January 2019

8:00 — 20:00

Where

FI MUNI
Botanická 68a
Brno, 602 00
Czech Republic
http://www.fi.muni.cz/

More information

Total duration: 12h

Level of knowledge: Advanced Beginners

Eventy type: One-day

Price: Zdarma

PRO KOHO JE WORKSHOP/KURZ URČEN:

Hackathon je určený pro absolventky našich tříměsíčních kurzů (tématicky jakýchkoli), letních škol, či obdobně intenzivní série jednodenních workshopů.

ANOTACE:

Lákalo tě někdy vyzkoušet, jaké to asi je účastnit se programátorského hackathonu? Teď máš šanci! Zapoj svou kreativitu a zužitkuj znalosti z našich kurzů. Dostaň se do týmu s někým, kdo má jiné znalosti než ty, a nauč se posunout své znalosti dál. A navíc - třeba vyhraješ některou ze skvělých cen.

Hackathon s Czechitas je hravý způsob, jak si zkusit zasoutěžit se svým programátorským nápadem a jeho realizací. A že tě baví spíš web či UX než programování? Nevadí, právě ty budeš možná skvělým doplněním programátorského týmu, které mu pomůže zvítězit.

Hackathon bude probíhat celou sobotu 26. 1. 2019, nicméně přípravy začnou už dříve. Bude třeba nejprve sestavit soutěžní týmy. V tom ti pomůžeme i my, facebookovou skupinou a networkingovým setkáním v páteční večer před hackathonem.

A zbytek už je na tobě a tvém skvělém týmu. Celou sobotu strávíte realizací nápadu, který si v sobotu ráno na hackathon přinesete po pátečním kreativním večeru. Tam se asi řada nápadů zrodí v návaznosti na odhalení tematického zaměření hackathonu pár dní před jeho konáním.

V závěru soboty tě čeká prezentace výsledku a hodnocení poroty, která vybere vítěze.

V porotě zasedne několik zástupců partnerů hackathonu. Hodnotit budou důvtip a originalitu řešení, jeho náročnost, a samozřejmě naplnění zadaného tématu.

PŘEDPOKLADY:

Hackathon je určen pro absolventky našich tříměsíčních kurzů, letních škol, či obdobně intenzivní série jednodenních workshopů. Nicméně témata kurzů, které jsi u nás absolvovala, nijak omezená nejsou.

AGENDA:
  • Přivítání a představení pravidel a hodnotících kritérií
  • Práce ve skupinách po 4 (max 5)
  • Prezentace každého týmu
  • Výběr vítězů
  • Vyhlášení výsledků
  • Závěrečný přípitek
VÝSLEDEK:
  1. Projekt, kterým se můžeš do budoucna chlubit.
  2. Zkušenost k nezaplacení.
  3. V případě umístění na stupních vítězů i pěkná cena :).

Partners