Registration

Registration has been closed.
If the registration is closed, it is not possible to register anymore (not even as a substitute participant).

Stay in touch!

Enter your e-mail here and you will be getting our monthly newsletters with hot info from the Czechitas community as well as priority info about open registrations! By sending your address you acknowledge with our Processing of personal data


Contact

Why choose our course?

Java 2 - Android

Cílem workshopu je seznámení se s tvorbou aplikací pro platformu Android. Pochopení struktury projektu, základních komponent pro vývoj a vytvoření jednoduché aplikace.

When

10. November 2018

9:30 — 17:30

Where

Accenture Visionary
Visionary Offices
Plynární 10
Praha, 7
Czech Republic
https://www.accenture.com/cz-en/new-applied-now

More information

Total duration: 8h

Level of knowledge: Lower Intermediate

Eventy type: One-day

Price: 500 Kč

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN:

Workshop je určen pro účastnice s praktickou znalostí jazyka Java. Zejména je pak důležité rozumět, co je to proměnná, cyklus a podmínka. Znalost jazyka XML je výhodou, nikoli však podmínkou.

ANOTACE:

Mobilní telefon je dnes součástí našich životů od rána do večera. Může nám usnadňovat práci, připomínat důležité informace, nebo nás jen tak zabavit. To vše může platforma Android nabídnout, avšak ne sama platforma nýbrž aplikace pro tuto platformu vytvořené.

Platforma Android je nejzastoupenější platformou v mobilních telefonech. Mimo jiných programovacích jazyků je právě Java tím nejčastěji používaným pro vývoj Android aplikací.

Pojďte se s námi tedy naučit základy programování pro Android!

Na workshopu se zaměříme úvod do objektově orientovaného programování a pak na základní komponenty (Activity, Intent, layouty, manifest) a také na strukturu projektu a buildovacího systému Gradle.

Poté dostanete předpřipravenou aplikaci, ve které bude třeba doplnit několik fragmentů kódu a vytvořit jednoduchý layout.

Nakonec se podíváme, jak se publikují aplikace na Google Play obchodu.

PŘEDPOKLADY:

Workshop je určen pro účastnice s praktickou znalostí jazyka Java. Je nutné mít počítač s nainstalovaným Android studiem (verze 3.2.0 a vyšší) a připravený mobilní telefon s OS Android a funkční kabel, nebo připravený emulátor telefonu s OS Android Je vhodné aby účastnice věděla co je cyklus, podmínka, proměnná a ideálně i objekt.

AGENDA:
  • Úvod do objektového programování
  • Architektura Android aplikace
  • Tvorba jednoduché Android aplikace
  • Ukázka publikování na Google play obchodu
VÝSLEDEK:
  1. Budete chápat Architekturu Android aplikace a její komponenty
  2. Vytvoříme spolu jednoduchou aplikaci
  3. Budete vědět jak se publikují Android aplikace na Google play obchodě.

Team

Partners