Czechitas: IT kurzy pro ženy a děti 

Pro zobrazení v prohlížeči klikni SEM

Ahoj!

Neprošvihni hlavně přihlášky do Digitální akademie, čas se krátí, tak ať nemusíš čekat zase až na podzim. Nebo neprošvihni i jiné kurzy v kalendáři.

Přehled otevřených registrací

DIGITÁLNÍ AKADEMIE DLOUHODOBÉ KURZY  VZDĚLÁVÁNÍ PRO UČITELÉ
JEDNODENNÍ KURZY ONLINE
MRKNI NA VŠECHNY KURZY

Do neděle výhodnější cena

Máš jen tři dny na přihlášení do Digitální akademie za výhodnější cenu (nebo díky Stipendiu EU někde i bezplatně :)), tak to neprošvihni. A jestli ještě váháš, tak se mrkni na náš blog, kde určitě najdeš odpovědi na tvé otázky nebo ulov poslední místa na Poznej Digitální akademii. Začni měnit svou kariéru!
CHCI TO STIHNOUT

Nebo si naplánuj jiné dlouhodobé kurzy

Omrkni taky, ať to neprošvihneš, co budeme učit v lednu a únoru stále online a jaké dlouhodobé kurzy plánujeme. Někde se už můžeš přihlásit. Některé poběží online, některé začnou v březnu a dubnu. Doufáme, že naživo, jak to situace dovolí. U každého kurzu najdeš info, jak to bude.

Co je to Cena Czechitas?

Letos už popáté pro všechny absolventky nebo studentky vysokých škol, které obhájily svou bakalářku, která se týkala IT. Jsi to ty? Nebo tvoje kamarádka? Dcera?

CHCI ZJISTIT VÍCE

A co učitelé?

Poslední rok zamával s výukou i ve školách. Proto rozjíždíme od února Seriál digitálních kompetencí pro učitele nejen informatiky, ale všech předmětů. Nebo i třídních učitelů. Přineseme tipy a triky, jak rozvíjet jejich online i offline výuku. Připravíme je na nové osnovy, které přijdou co nevidět. :)

Takže pokud máš ve svém okolí učitele nebo budoucí učitele, tak jim dej vědět. Nebo do školy, kde chodí tvůj syn nebo dcera – ať to neprošvihnou. ;)

POŠLU TUTO ZPRÁVU DÁL

Náš ostravská partnerská firma Verizon

Verizon, který je už od roku 2019 naším strategickým partnerem, se kromě “síťařiny” věnuje také dobrovolnictví. A právě loni, vzhledem k situaci spojené s koronavirem, byla pomoc druhým důležitější, než kdy dřív. Jen za tento rok věnoval Verizon celosvětově téměř půl milionu dobrovolnických hodin. I v Česku přiložili zaměstnanci Verizonu ruku k dílu a pomáhali například psaním dopisů seniorům do domova důchodců, balením dárku pro opuštěné děti, nebo i například sbíráním odpadků pro zlepšení životního prostředí.

V případě, že tě taková firemní kultura zaujala a kromě IT by ses chtěla s kolegy věnovat i pomoci druhým, napiš Káje, jaké volné pozice mají.

Děkujeme za podporu i za důvěru v dalších letech. 

Sleduj novinky z tvého regionu na Facebooku!

Brno | České Budějovice | Mladá Boleslav a Liberec | Olomouc | Ostrava | Praha | Zlín

Měj se hezky!

Adél z Czechitas

Facebook
Twitter
Web
LinkedIn
Instagram
Copyright © 2018 Czechitas, All rights reserved
Kliknutím zde přijdeš o naše newslettery. :(
Click here to unsubscribe.

IT je budoucnost. I Tvoje.