Czechitas: IT kurzy pro ženy a děti 

Pro zobrazení v prohlížeči klikni SEM

Ahoj!

Školní online rok je za námi. Do světa jsme vypravili 119 absolventek Digitálních akademií a více než tři sta absolventek dlouhodobých kurzů, tři finalistky Ceny Czechitas a sotva jsme se nadechli prázdninové atmosféry, tak už za sebou máme i jeden příměstský tábor. 
Podívej se na fotky z galavečerů Digitální akademie a Ceny Czechitas. A nezapomeň na přihlášku do Digitální akademie do 31. 7. Nebo omrkni první podzimní online workshopy v kalendáři. A do Brna hledáme nového kolegu nebo kolegyni.

Kam se můžeš aktuálně přihlásit?

Jednodenní akce:
Digitální akademie na podzim Letní školy IT pro středoškolačky

Týdenní kurzy přes léto

  • Tvořím web od A do Z: Brno
  • Základy datové analýzy: Brno

Digitální akademie

Něco skončilo, něco zase začne. Jarní Akademie byly unikátní, téměř všechny hodiny byly online, až ke konci se holky setkaly i naživo.
Galavečery se povedly na jedničku, holky odprezentovaly své projekty a dostaly zasloužené diplomy. Na fotky z galavečerů se podívej v pražské facebookové skupině (Web a brzy přibudou i Data) a v brněnské facebookové skupině (Data a brzy přibude i Web).
Do 31. 7. se můžeš přihlásit do podzimních běhů. Datová a webová akademie bude částečně online, takže ušetříš čas na dojíždění. Ale i testovací v Brně, Českých Budějovicích a Ostravě bude stát za to a část holek dokonce získá stipendium na studium. Skvělá příležitost konečně změnit svou kariéru.
PŘIHLÁŠKY PODZIMNÍ AKADEMIE

První Letní škola IT startuje už v neděli 19. 7. 

Letos budeme mít čtyři Letní školy IT. Ta ostravská začíná už v neděli a máme ještě dvě volná místa. Pokud znáš středoškolačku, která chce zažít skvěle nabitý týden, tak dej vědět. V ostatních městech ještě taky zbývá pár volných míst. 
VÍCE INFORMACÍ OSTRAVA

Děkujeme za podporu firmám Bosch a Oracle NetSuite

Jsme rádi, že se naším novým strategickým partnerem v Českých Budějovicích stala firma Bosch. Stejně jako my vnímají, že v dnešním světě, který se stále více digitalizuje, je IT budoucnost. A to pro každého, ať jsi to muž, nebo žena, pracuješ v kanceláři, nebo ve výrobě. IT je všude kolem nás a digitální kompetence potřebuje zkrátka každý. A proto intenzivně vzdělávají i vlastní zaměstnance.
I letos nás podporuje Oracle NetSuite. Nyní beze změn pokračují  ve vývoji cloudového ERP systému – a to i přesto, že během koronavirové doby vyměnili krásné prostory brněnského Dornu a Vlněné za home-office. I hledání nových kolegů se u nich opět naplno rozjelo, a tak vyhlíží do svých řad spoustu nováčků, těch z řad Czechitas nevyjímaje. Pokud bys měl/a zájem zjistit víc, určitě se podívej na kariérní stránky. 
KARIÉRNÍ STRÁNKY

Máme vítězky Ceny Czechitas 2020

Letos jsme už počtvrté hledali nejlepší dívčí IT bakalářky a ačkoliv nám koronavirus trochu narušil průběh, prodloužil mentoring finalistek a posunul galavačer, tak se povedlo tři nejlepší najít. 
Přečti si v článku, kdo a s čím zvítězil. 
CELÝ ČLÁNEK

I na podzim se dočkáš online workshopů

V kalendáři máme zatím Python, ale tím to nekončí, budeme je tam postupně doplňovat.
PODZIMNÍ ONLINE WORKSHOPY

Sleduj novinky z tvého regionu na Facebooku!

Brno | České Budějovice | Mladá Boleslav a Liberec | Olomouc | Ostrava | Praha | Zlín

Měj se hezky!

Adél z Czechitas

Facebook
Twitter
Web
LinkedIn
Instagram
Copyright © 2018 Czechitas, All rights reserved
Kliknutím zde přijdeš o naše newslettery. :(
Click here to unsubscribe.

IT je budoucnost. I Tvoje.