Czechitas: IT kurzy pro ženy a děti 

Pro zobrazení v prohlížeči klikni SEM

Ahoj Czechito,

zahájili jsme dlouhodobé kurzy, kroužky pro děti a Digitální akademie (poprvé také zaměřenou na web, kterou testujeme a příští rok ji plánujeme zařadit znovu), ale čeká na tebe i spousta workshopů. A pro děti a učitelé také EU Code Week! Společně s nakladatelstvím Dynastie pokřtíme nové díly knihy Hello Ruby a další novinky. :) 

Kam se můžeš aktuálně přihlásit

Děti

Brno: Kroužek Scratch, CzechITas víkend
České Budějovice: CodeWeek
Liberec: Micro:biti
Olomouc: Minecraft
Ostrava: CodeWeek, Robotí invaze
Praha: Kroužky, CodeWeek, CzechITas víkend
Zlín: CodeWeek

Holky a kluci na střední škole

Mladá Boleslav: Arduino
Praha: Kariérní tipy pro středoškolačky

Ředitelé škol
Praha: Setkání IT pro budoucnost
 

Celá rodina

Brno: Křest Hello Ruby, Family Day na Ponávce
Praha: Křest Hello Ruby

Ženy

Brno: PHP kurz, Kariérní večer, Bootstrap, PHP, HTML/CSS
České Budějovice: Excel 2, Vektory
Olomouc: Excel 1, Programování 2 JavaScript
Ostrava: Kariérní večer
Praha: Kariérní tipy, Job Fair, Bootstrap, Salesforce
KALENDÁŘ VŠECH AKCÍ

Evropa programuje a Czechitas taky

Od 10. října se potřetí zapojujeme do EU Code Weeku, ve většině našich měst budou připraveny krátké ochutnávkové workshopy zdarma. Pro učitele chystáme jak zapojit Minecraft do výuky, na děti čekají roboti ozoboti a programovací díly ve Scratchi a Micro:bity. Přihlas děti nebo sebe. :)
Součástí budou křty nových dvou dílů knihy Hello Ruby od Lindy Liukas, které připravujeme s nakladatelstvím Dynastie 17. 10. v Praze a 18. 10. v Brně. Přijď si užít s dětmi od 3 let zábavné odpoledne s různými workshopy a dílničkami, poslechnout si Ditu Přikrylovou a Lindu Liukas. Akce je zdarma, ale registruj se.

Family Day na Ponávce už tuto neděli

V neděli 6. 10. zakončíme „týden otevřených dveří“ našeho nového brněnského centra akcí Family Day na Ponávce. Na všechny děti čeká dobrodružná bojovka, kdy budeme hledat robota Robina, či nafukovací hrad, na rodiče káva a pro všechny pak společný táborák. Startujeme v 10 hodin
PŘIHLAS CELOU RODINU

Setkání pro ředitele a ředitelky

Na 5. listopadu chystáme pro ředitele mateřských, základních i středních škol, kteří chtějí podporovat výuku digitálních dovedností, setkání IT vzdělávání pro budoucnost v Praze. Chceme všem zprostředkovat zážitek, jak může výuka vypadat. Sdílej, pokud máš ve svém okolí ředitele nebo ředitelku.

Děkujeme našemu partnerovi Nestlé

Díky němu můžeme vzdělávat ženy v Digitální akademii, ale také holky středoškolačky na letní škole, které se každoročně podívají do Nestlé na exkurzi.

Všechny naše regiony už jsou na Facebooku

Pořád rosteme a chceme, abys měl/a přehled, co se děje v tvém regionu, proto máme regionální Facebook skupinu, kde ti budeme přinášet lokální informace, ale slouží i ke sdílení zajímavých IT a vzdělávacích akcí, na dotazy, na odpovědi apod. Zapoj se:

Brno | České Budějovice | Mladá Boleslav a Liberec | OlomoucOstrava | Praha | Zlín

Hledáme kolegy nebo kolegyně do Brna

Naše nové centrum v Brně už funguje, ale potřebuje další pomocné roce. Do pondělí máme otevřenou pozici Event Coordinatora v Brně a do dalšího pondělí recepční. Pokud nejsi z Brna, nezoufej, protože brzy budeme růst i jinde.
CHCI PRACOVAT V CZECHITAS

Brno zažilo Job Fair v nových prostorách, v Praze bude ve Vnitrobloku

V Brně jsme otevřeli nové vzdělávací centrum a hned dva dny na to jsme v nových prostorách uspořádali druhý ročník Job Fairu, kde se potkalo více než 100 lidí a 16 brněnských firem. A 12. 10. máme Job Fair v Praze, kde ještě pár volných míst zbývá, tak jej nezmeškej. Potkej se s firmami a vyzkoušej si praktické vychytávky na workshopech.

Měj se hezky!

Adél z Czechitas

Facebook
Twitter
Web
LinkedIn
Instagram
Copyright © 2018 Czechitas, All rights reserved
Kliknutím zde přijdeš o naše vymazlené newslettery. :(
Click here to unsubscribe.

IT je budoucnost. I Tvoje.