Registrace

Registrace byla ukončena.
Chceš, aby ti neutekla žádná další akce?

Přidej se k odběru našeho Newsletteru.


Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Magda

Magda
Účastnice akce: Digitální marketing

Konkrétní užitečné tipy podložené osobní zkušeností.
Pokud jste nedotčené marketingem na sociálních sítích a nevíte jak začít, tohle je přesně pro vás. Konkrétní užitečné tipy podložené osobní zkušeností.

Social media víkend

Máš podnikavého ducha? Rozjíždíš svůj projekt, startup či neziskovku, ale nevíš, jak na sociální sítě? Objev s námi skryté vychytávky a kouzla Facebooku, které ti pomůžou nakročit správným směrem.

Kdy

neděle, 3. zář. 2017

10:00 — 18:00 hod

Kde

Impact Hub Praha
Drtinova 10
Praha, 15000
Česká republika
http://www.hubpraha.cz/

Další informace

Vstupní znalosti: Žádné

Typ akce: dvoudenní

Délka trvání: 8h

Cena: 1 000 Kč

Tento víkendový kurz povede Andrea Bubníková, které se bude střídat s dalšími experty na nejrůznější funkcionality Facebooku.
Workshop je dvoudenní a je opravdu důležité, aby ses mohla zúčastnit obou částí.

Sociální sítě jsou obrovský boom dnešní doby. Jsou využívány jak k osobní komunikaci, tak i ke komerčním a marketingovým účelům. Je jich víc a víc a jejich popularita neustále roste. Pomocí sociálních sítí mají jedinci i firmy jedinečnou příležitost k propagaci svého produktu, služby, značky i sebe samých. 

ANOTACE

Důkladně Tě seznámíme s nejpoužívanější sociální sítí dnešní doby - Facebookem.

První den bude hodně teoretický, ale čeká tě i praktická část. Seznámíme se s hlavními principy této sociální sítě, ukážeme si rozdíly mezi osobním účtem, business účtem a stránkou. Naučíš se názvosloví, základní pojmy spojené s Facebookovou stránkou a všechny dostupné formáty. Formáty budeš na konci tohoto dne nejen znát dle jejich vzhledu a jména, ale sama si je všechny vytvoříš a osaháš. Na konci prvního dne se ještě společně podíváme na ukázky redakčních plánů.

Ve druhém dni si projdeme důležitost Social Care a to, jak reagovat na komentáře a zprávy. Ukážeme si, jaká Facebook insight data jsou pro tebe důležitá a jaký vliv mají na stavbu redakčního plánu a příspěvků. Naučíme tě, k čemu je dobrý Business Manager, jaké nabízí možnosti a jak jej správně nastavit. Nejdéle budeme však řešit Okruhy uživatelů a Správce reklam. Vysvětlíme si, jak fungují kampaně a nakonec si společně nastavíme reklamu. 

Andrejka

Andrea Bubníková

Tým

Partneři