Registrace

Registrace byla ukončena.
Chceš, aby ti neutekla žádná další akce?

Přidej se k odběru našeho Newsletteru.


Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Eva Maierová

Eva Maierová
Účastnice akce: Úvod do online marketingu

PPC bootcamp je nacpaný prospěšnými a praktickými informacemi.
Jestli Tě zajímá online marketing, rozhodně musíš nakouknout pod pokličku PPC kampaním. PPC bootcamp od Czechitas je vážně nacpaný informacemi, které jsou prospěšné a praktické pro tvorbu kampaní. Bylo to super!

Social media víkend

Máš podnikavého ducha? Rozjíždíš svůj projekt, startup či neziskovku, ale nevíš, jak na sociální sítě? Objev s námi skryté vychytávky a kouzla Facebooku, které ti pomůžou nakročit správným směrem.

Kdy

sobota, 2. zář. 2017

10:00 — 18:00 hod

Kde

Impact Hub Praha
Drtinova 10
Praha, 15000
Česká republika
http://www.hubpraha.cz/

Další informace

Vstupní znalosti: Žádné

Typ akce: dvoudenní

Délka trvání: 8h

Cena: 1 000 Kč

Tento víkendový kurz povede Andrea Bubníková, které se bude střídat s dalšími experty na nejrůznější funkcionality Facebooku.
Workshop je dvoudenní a je opravdu důležité, aby ses mohla zúčastnit obou částí.

Sociální sítě jsou obrovský boom dnešní doby. Jsou využívány jak k osobní komunikaci, tak i ke komerčním a marketingovým účelům. Je jich víc a víc a jejich popularita neustále roste. Pomocí sociálních sítí mají jedinci i firmy jedinečnou příležitost k propagaci svého produktu, služby, značky i sebe samých. 

ANOTACE

Důkladně Tě seznámíme s nejpoužívanější sociální sítí dnešní doby - Facebookem.

První den bude hodně teoretický, ale čeká tě i praktická část. Seznámíme se s hlavními principy této sociální sítě, ukážeme si rozdíly mezi osobním účtem, business účtem a stránkou. Naučíš se názvosloví, základní pojmy spojené s Facebookovou stránkou a všechny dostupné formáty. Formáty budeš na konci tohoto dne nejen znát dle jejich vzhledu a jména, ale sama si je všechny vytvoříš a osaháš. Na konci prvního dne se ještě společně podíváme na ukázky redakčních plánů.

Ve druhém dni si projdeme důležitost Social Care a to, jak reagovat na komentáře a zprávy. Ukážeme si, jaká Facebook insight data jsou pro tebe důležitá a jaký vliv mají na stavbu redakčního plánu a příspěvků. Naučíme tě, k čemu je dobrý Business Manager, jaké nabízí možnosti a jak jej správně nastavit. Nejdéle budeme však řešit Okruhy uživatelů a Správce reklam. Vysvětlíme si, jak fungují kampaně a nakonec si společně nastavíme reklamu. 

Andrejka

Andrea Bubníková

Tým

Partneři