Registrace

Registrace byla ukončena.
Chceš, aby ti neutekla žádná další akce?

Přidej se k odběru našeho Newsletteru.


Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Lenka Sikorová

Lenka Sikorová
Účastnice akce: Tvořím web

Téma worshopu mě nadchlo praktičností.
Organizace workshopu super, ale nejvíc hodnotím atmosféru při samotném konání – přátelská, otevřená, ale zároveň soustředěná. Naučila jsem se hodně a nepřipadala jsem si, že na to nemám. Nejlepší pocit, když jsem se podívala na stránku, již jsem vytvořila :D.

HTML/CSS

Pojď si s námi vytvořit krásný a funkční web, ale neboj, všechno to zvládnou úplné začátečnice.

Kdy

středa, 19 července, 2017

Kde

VOX
Senovážné náměstí 23
Praha,
Česká republika

Další informace

Obtížnost: Začátečník

Typ akce:

Začátek: 5:00odp.

Délka trvání: 4h

Cena: 500 Kč

Některým holkám se víkendy hodit nemusí, proto jsme se rozhodli dát oblíbený workshop HTML/CSS na dvě odpoledne v pracovním týdnu. Po práci se dají naučit fakt super věci. :) Workshop je tedy rozdělen na půl. jedna půlka bude v pondělí od 17-21 hodin, ta druhá potom ve středu od 17-21 hodin. Je určitě nutné, abys mohla oba dva dny.

Tvořím web!: HTML/CSS je workshop, na kterém si prakticky vyzkoušíš, jak se dělají webové stránky. A protože chceme, aby sis odnesla co nejvíce, tak se budeme učit minimum teorie, zato budeme zkoušet hodně praxe: skoro pořád budeš mít ruce na klávesnici. Na konci workshopu budeš mít před sebou hotovou první webovou stránku.

Bude relativně jednoduchá, ale napíšeš ji sama úplně od začátku a „z ničeho“. Samozřejmě ti pomůžeme a společně vše vytvoříme pomocí HTML a CSS. Do stránky přidáme odkazy, vložíme obrázky, naformátujeme text a naučíme se spoustu dalších užitečných věcí. Vše si poté pěkně "vybarvíme" pomocí CSS, které tomu dodají tu pravou šťávu.

Na workshopu nebudeš potřebovat předchozí znalosti, stačí ti mít jenom notebook a nadšení pro tvorbu webovky!


Web

Tým

Partneři