Registrace

Registrace byla ukončena.
Po ukončení registrace již není možné se přihlásit (ani jako náhradnice).

Zůstaňme v kontaktu!

Dostávej náš měsíční newsletter a buď mezi prvními, kdo se dozví o akcích a dění v Czechitas.
Zasláním své adresy bereš na vědomí Podmínky zpracování osobních údajů společností Czechitas, z.s.


Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Kateřina Štraubová

Kateřina Štraubová
Účastnice akce: Práce v IT

Rozhodně do toho jděte holky.
Strávíte příjemné odpoledne mezi chytrými a ambiciózními ženami, uděláte si kontakty, naučíte se něco nového.

Příprava na pohovor - Kariérní tipy 3 ONLINE

Zajímá tě, jak správně odpovědět na záludné otázky personalistů? Chceš se dozvědět, jak se nejlépe připravit na pohovor? Chceš také vědět, jaké možnosti práce jsou v IT? Přijď na náš interaktivní workshop - Příprava na pohovor a IT pozice.

Kdy

9. dubna 2021

16:00 — 19:00

Kde

Online

Další informace

Délka trvání: 3h

Vstupní znalosti: Úplní začátečníci

Typ akce: Dvoudenní

Cena: 590 Kč

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN:

Workshop je vhodný pro holky, které chtějí změnit svou kariéru a mají obavu z výběrového řízení či chtějí zjistit současné trendy v této oblasti. Ideálně pro absolventky prvního a druhého kariérního workshopu “Kariérní tipy pro Tvou vysněnou práci 1 a 2”. Není to ale nezbytně nutné, na workshop můžeš přijít i pokud jsi předchozí neabsolvovala.

ANOTACE:

Během třetího workshopu zaměřeného na specifika hledání práce v IT se zorientuješ v náplních práce jednotlivých IT pozicích, především nároky na juniorní kandidáty.. Stejně jako u prvních dvou workshopů bude naše téma osobní značka, resp. autentická a efektivní sebeprezentace, ale tentokrát na pohovorech. Ať jsou vedeny telefonicky, online či osobně. Seznámíš se s tím, co čekat, pokud ti přijde pozvánka na tzv. “AC”, dále na to, jak se různě testují IT znalosti a hlavně, jak se na tyto situace připravit.

V praktické části dostaneš prostor trénovat odpovědi na typické “pohovorové” otázky od personalistů, HR i agentur práce. Každá účastníce si vyzkouší odpovědět na 1-2 otázky. Poté dostane zpětnou vazbu od lektorky a v rámci společné diskuse také od ostatních účastnic.

Prvním cílem je ukázat ti, jak se nejlépe připravit na pracovní pohovor. Od dresscodu až po to, které informace o firmě by se ti u pohovoru mohly hodit.

Druhým cílem je připravit tě na to, jak nejlépe reagovat na personální otázky (soft skill) u výběrového řízení, abys byla zaskočena co nejméně.

Třetím cílem je představit ti náplně práce jednotlivých IT pozic.

Cvik dělá mistra, proto věříme, že ti tento interaktivní workshop pomůže, aby jsi na svém dalším reálném pohovoru získala práci svých snů.

Jedná se o třetí workshop ze série 3 kariérních workshopů zaměřených na profesní tranzity. Není nutné je absolvovat všechny, ale je výhodné absolvovat v pořadí Kariérní tipy pro Tvou vysněnou práci 1 (CV) → Kariérní tipy pro Tvou vysněnou práci 2 (LinkedIn) → Kariérní tipy pro Tvou vysněnou práci 3 (příprava na pohovor).

PŘEDPOKLADY:
Poznámkový blok Dobrou náladu!

Na workshop není nutná žádná předchozí příprava.

AGENDA:
  • Stručný úvod: jak technologie mění trh práce & úvod do IT pozic, pojetí “kariér” v dnešním světě práce v IT - pracovní cyklus vývoje vs. IT pozice, HR marketing & další trendy v náboru do firem
  • Osobní značka & osobní marketing (co / proč / jak)
  • Pohovory - agentury vs. interní nábor
  • Pohovory - telefonní vs. online vs. osobně
  • Pohovory - individuálky vs. AC
  • Pohovory - ověřování soft vs. hard dovedností
  • Pohovory - vaše praxe: mock interviews
VÝSLEDEK:

Budeš vědět, jak se na své další výběrové řízení připravit, na co nezapomenout a jak odpovědět na nejčastější personální otázky, se kterými se na pohovoru můžeš setkat, a jaké možnosti nabízí pracovní trh v oblasti IT.

Organizace si vyhrazuje právo na změny a úpravy místa, termínu konání, lektora či zrušení akce bez předchozího upozornění. V případě jakýkoliv výrazných změn budou zájemci informování.

Da 2019 2

Tým