Registrace

Registraci uzavíráme po naplnění kapacity (včetně náhradnic).
Registruj se!

Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Kami Zoľáková

Kami Zoľáková
Účastnice akce: Další

Ak nechceš o UXe hľadať informácie na webe, príď si to zažiť.
Daj si teoretickú ochutnávku, čo je to magické fancy slovo v pracovných pozíciách, daj hlavy dokopy s ostatnými babami a postavte sa dizajnovej výzve čelom :) Vyriešte zadanie tak, aby bol spokojný zadávateľ a jeho zákazníci :)

Seriál digitálních kompetencí pro učitele: Bezpečnost ve světě IT

Chceme pomoci učitelům zefektivnit výuku, využívat nejnovější technologie, učit podle aktuálních osnov a trendů a předávat informace zajímavou a poutavou formou, sdílet zkušenosti z výuky a odzkoušené nástroje a metody.

Kdy

29. března — 8. dubna 2021
17:30 — 20:00

Kde

Online

Další informace

Počet lekcí: 3

Délka jedné lekce: 2h 30m

Vstupní znalosti: Úplní začátečníci

Cena: 390 Kč


Termíny konání lekcí

29. bře. 2021 / 30. bře. 2021 / 8. dub. 2021

Další tři večerní lekce ze Seriálu digitálních kompetencí pro učitele, kterými vás provede lektorské trio Michal Kučera, Odřej Šrámek a Klára Pavelková, jsou:

  • Bezpečnost ve světě IT: Hrozby na internetu
  • Bezpečnost ve světě IT: Soukromí a informace na internetu
  • Bezpečnost ve světě IT: Zabezpečení

Během prvního večera se seznámíme s pojmy a problémy, se kterými se můžou setkat jak učitelé, tak studenti. Z blízka se podíváme na internetové hrozby jako ransomware, phishing, blackmailing nebo kyberšikana.

Druhá část bude zaměřena na naše soukromí. Co všechno sdílíme s okolním světem, jak alespoň trochu zamezit úniku více informací, než by se nám líbilo. Tím, co o sobě sdílíme, nahráváme útočníkům do karet. Dozvíte se také, jakým způsobem si poradit s hoaxy a fake news, či jak tyto zprávy přispívají k chaosu a kdo z toho těží nejvíce.

Poslední část bude věnována zabezpečení účtů, počítače i sítě, jak si vše prakticky nastavit, abychom se cítili ve světě informačních technologií bezpečně.

Holky It 1

Tým

Partneři