Registrace

Registrace byla ukončena.
Po ukončení registrace již není možné se přihlásit (ani jako náhradnice).

Zůstaňme v kontaktu!

Dostávej náš měsíční newsletter a buď mezi prvními, kdo se dozví o akcích a dění v Czechitas.
Zasláním své adresy bereš na vědomí Podmínky zpracování osobních údajů společností Czechitas, z.s.


Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Kristina Nohavicová

Kristina Nohavicová
Účastnice akce: Další

Go there, if you want to understand agile mindset (if you are not familiar with it). And, you'll feel awesome ;-)

Seriál digitálních kompetencí pro učitele: Digitální dovednosti

Chceme pomoci učitelům zefektivnit výuku, využívat nejnovější technologie, učit podle aktuálních osnov a trendů a předávat informace zajímavou a poutavou formou, sdílet zkušenosti z výuky a odzkoušené nástroje a metody.

Kdy

1. března — 10. března 2021
17:30 — 20:00

Kde

Online

Další informace

Počet lekcí: 4

Délka jedné lekce: 2h 30m

Vstupní znalosti: Úplní začátečníci

Cena: 490 Kč


Termíny konání lekcí

1. bře. 2021 / 3. bře. 2021 / 8. bře. 2021 / 10. bře. 2021

Další čtyři večerní lekce ze Seriálu digitálních kompetencí pro učitele, kterými vás provede Martin Krček, jsou:

  • Digitální dovednosti: Digitální kancelář

Naučíte se práci v online prostředí a efektivně používat nástroje od Googlu, které jsou součástí Google Classroom. Začneme s emailovou komunikací přes Gmail. Společně si vytvoříme nové dokumenty (tabulky, dokumenty, prezentace, kvízy a testy pro studenty). Naučíte se společně tvořit a připravovat materiály pro kolegy a vaše studenty. V Google Kalendáři si naplánujete porady s kolegy i soukromé aktivity. Naučíte se svolávat online třídní schůzky pomocí videokonferencí Google Meet.

  • Digitální dovednosti: Google Classroom

Online výuka se přesunula na internet. Naučíte se využívat Google classroom pro vaše předměty, vkládat studentům studijní materiály a zadávat úkoly a testy. Podíváme se na zajímavé nástroje doplňující výuku např. geometrie, testy pro cizí jazyk čo doplňky usnaďnující kontrolu odevzdaných prací. V závěru se seznámíte s tím, jak to vidí studenti - co oceňují a co je možné dělat lépe. A také na nejlepší studentské “vtípky” a jak je využít pro vás.

  • Digitální dovednosti: Sociální sítě

Sociální sítě jsou nedílnou součástí života zejména žáků a studentů. Podíváme se proč a jak je děti používají, v čem mohou být inspirativní a v čem nebezpečné. A jak se vy (jako učitel nebo škola) může do tohoto prostředí dobře začlenit. Bezpečně si každý z vás vyzkouší ty nejznámější (Youtube, Facebook, TikTok, Instagram, Linkedin a Twitter). Podíváme se i na méně obvyklé (Poetizer). Sociální sítě jsou o penězích a vlivu - a vy se o tom dozvíte víc, než vaši studenti tuší.

  • Digitální dovednosti: Umělá inteligence

Umělá inteligence je všude kolem nás. Na kurzu si ukážeme, jak nám každý den pomáhá, ale i to, jak nám může zkomplikovat život. Na reálných příkladech si vyzkoušíte, co počítače slyší, vidí a rozumí - a jak tyto nové dovednosti můžete využít ve výuce. Bez programování si vytvoříte šikovného chatBota poháněného právě umělou inteligencí.

Žijeme v době digitální, která je charakteristická svou rychlostí a globálností. Během workshopů získáte nové znalosti, seznámíte se s posledními trendy v digitálním prostředí, které je kolem nás a ve kterém se hravě pohybují vaši studenti.

Po absolvování kurzu budete schopni se se studenty o těchto tématech bavit a inspirovat je pro jejich další, digitální život.
Holky It 1

Tým

Partneři