Registrace

Registrace byla ukončena.
Po ukončení registrace již není možné se přihlásit (ani jako náhradnice).

Zůstaňme v kontaktu!

Dostávej náš měsíční newsletter a buď mezi prvními, kdo se dozví o akcích a dění v Czechitas.
Zasláním své adresy bereš na vědomí Podmínky zpracování osobních údajů společností Czechitas, z.s.


Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

DigiEduHack: Sdílení pro lepší vzdělávání

Chcete pomoct pedagogům najít inspiraci a dobrou praxi ve vzdělávání? Chcete podpořit komunitu kolem školy a vzájemné učení a sdílení know-how vzdělavatelů? Připojte se do DigiEduHacku a podílejte se na řešení, které učitelům pomůže vzájemně se inspirovat, a navíc reagovat na nenadálé situace, jako například současná krize spojená s COVID-19.

Kdy

12. listopadu — 13. listopadu 2020

Kde

Online

Další informace

Délka trvání: 1d 4h

Vstupní znalosti: Středně pokročilí

Typ akce: Dvoudenní

Cena: Zdarma

Chcete pomoct pedagogům najít inspiraci a dobrou praxi ve vzdělávání? Chcete podpořit komunitu kolem školy a vzájemné učení a sdílení know-how vzdělavatelů?

Připojte se do DigiEduHacku a podílejte se na řešení, které učitelům pomůže vzájemně se inspirovat, a navíc reagovat na nenadálé situace, jako například současná krize spojená s COVID-19.

Akce je globální iniciativou zaměřenou na řešení akutních výzev digitálního vzdělávání, kterým dnes čelíme. Probíhá ve formě 24hodinového hackathonu, který se odehraje současně po celém světě (offline nebo online). Cílem je vytvořit prostor pro různé stakeholdery a odborníky k jednomu (online) stolu a společně vytvořit něco užitečného pro rozvoj digitálního vzdělávání.

DigiEduHack v ČESKÉ REPUBLICE

Téma: Sdílení pro lepší vzdělávání / Sharing for better education

Cílem jednodenního hackatonu bude návrh platformy pro sdílení dobré praxe, inspirace a kontaktů pro zlepšování vzdělávání. Chytrý způsob sdílení dobré praxe a inspirace podpoří budování komunity kolem škol a spolupráci mezi různými sektory.

Na závěr hackatonu proběhne prezentace zástupcům konsorcia z řad státních, komerčních i neziskových organizací (potvrzeni jsou zástupci MŠMT, Digikoalice, Czechitas, NPI ČR), které vybere jeden vítězný projekt jako zástupce do globálního kola DigiEduHackatonu. Pro vítěze jsou rovněž připraveny zajímavé odměny. Na globální úrovni je možné se ucházet o výhru 5000 EUR pro realizaci návrhu.

Registrovat na DigiEduHack se můžete přímo prostřednictvím tlačítka "Registruj se!" na našich stránkách výše. Budete přesměrováni na oficiální web naší výzvy.

Více informací k výzvě naleznete na webových stránkách DigiEduHacku.