Registrace

Registrace byla ukončena.
Po ukončení registrace již není možné se přihlásit (ani jako náhradnice).

Zůstaňme v kontaktu!

Dostávej náš měsíční newsletter a buď mezi prvními, kdo se dozví o akcích a dění v Czechitas.
Zasláním své adresy bereš na vědomí Podmínky zpracování osobních údajů společností Czechitas, z.s.


Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Czechitas Hackathon ONLINE

Pojď s námi vyzkoušet, jaké to je účastnit se hackathonu! Zapoj svou kreativitu a zužitkuj znalosti z našich kurzů.

Kdy

29. listopadu 2020

8:30 — 19:00

Kde

Online

Další informace

Délka trvání: 10h 30m

Vstupní znalosti: Mírně pokročilí

Typ akce: Jednodenní

Cena: Zdarma

PRO KOHO JE HACKATHON URČEN:

Hackathon je určený zejména pro absolventky našich tříměsíčních kurzů (tématicky jakýchkoli), letních škol, či obdobně intenzivní série jednodenních workshopů, ale i pro jakékoli nadšené začínající či pokročilé programátorky a jiné :).

ANOTACE:

Lákalo tě někdy vyzkoušet, jaké to asi je účastnit se programátorského hackathonu? Teď máš šanci! Zapoj svou kreativitu a zužitkuj znalosti z našich kurzů. Dostaň se do týmu s někým, kdo má jiné znalosti než ty, a nauč se posunout své znalosti dál. Je to nejlepší způsob, jak si vyzkoušet své znalosti v praxi. A navíc - třeba vyhraješ některou ze skvělých cen.

Hackathon s Czechitas je hravý způsob, jak si zkusit zasoutěžit se svým programátorským nápadem a jeho realizací. A že tě baví spíš web či UX než programování? Nevadí, právě ty budeš možná skvělým doplněním programátorského týmu, kterému pomůžeš zvítězit.

30740306 1808839845814565 3053647616320471040 N

Hackathon bude probíhat celou NEDĚLI 29. 11. 2020, nicméně přípravy začnou dříve. Bude třeba nejprve sestavit soutěžní týmy. V tom ti pomůžeme i my, facebookovou skupinou. Také se budeš s týmem moct virtuálně sejít v sobotu 28. 11. 2020, kdy pro tebe chystáme přednášku, která se pojí s tématem Hackathonu.

A zbytek už je na tobě a tvém skvělém týmu. Celou neděli strávíte realizací nápadu, který si ráno na hackathon přinesete a mentoři vám pomůžou se s ním poprat. Týden před hackathonem odhalíme jeho téma a řada kreativních nápadů se jistě zrodí.

V závěru neděle tě čeká prezentace výsledku a zhodnocení porotou.

V porotě zasedne několik hodnotitelů ze strany partnerů. Hodnotit budou důvtip a originalitu řešení, jeho náročnost, a samozřejmě naplnění zadaného tématu.

PŘEDPOKLADY:

Hackathon je určen zejména pro absolventky našich tříměsíčních kurzů, letních škol, či obdobně intenzivní série jednodenních workshopů. Nicméně téma kurzů, které jsi u nás absolvovala, nijak omezená nejsou.

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

Týden před hackathonem zveřejníme obecné téma, na které se dá ledacos napasovat. Například v červnu bylo v Brně cestování a holky udělaly jednoduchou webovou aplikaci na výpočet, kolik litrů vody denně máš vypít, mapu koupališť v ČR nebo třeba seznamy, co si sbalit na různé cesty.

Jedná se o velmi jednoduchý nástřel, dalo by se říci spíše prototyp, rozhodně nikdo neočekává plně funkční vyladěnou záležitost, takže každý pokus se počítá a i když by to nakonec třeba nefungovalo, tak i tak se na tom naučíte moc :).

Jde o to si zkusit náladu na hackathonu. Celou dobu má každý tým svého mentora, který vám radí. Taky budete mít koordinátora, který vám pomůže se rozdělit do skupin podle náročnosti projektu a jeho dimenzí

AGENDA:

Sobota 28. 11.

  • Přivítání a představení mentorů, pravidel a hodnotících kritérií
  • Seznámení ve skupinkách
  • Přednáška na dané téma

Neděle 29. 11.

  • Práce ve skupinách (každé skupině pomáhá mentor)
  • Prezentace každého týmu
  • Vyhlášení výsledků a předání cen


VÝSLEDEK:
  1. Projekt, kterým se můžeš do budoucna chlubit.
  2. Zkušenost k nezaplacení.
  3. Zkusíš si jak se ti pracuje v týmu a jaká role vám v týmu nejvíc vyhovuje.

Tým

Partneři