Registrace

Registraci uzavíráme po naplnění kapacity (včetně náhradnic).
Registruj se!

Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Blanka Štolcová

Blanka Štolcová
Účastnice akce: Tvořím web

Získáte hezkou ucelenou představu o tom, jak se web tvoří.
Děvčata, pokud přemýšlíte nad intenzivním kurzem nebo si chcete jen pomoct s výrobou vlastního web a zjistit, co s tím vaším webem jde všechno dělat, tak doporučuji. Získáte hezkou ucelenou představu o tom, jak se web tvoří a nejspíše vám pomůže se rozhodnout, jestli je to něco, o co se i dál chcete zajímat.

Úvod do HTML/CSS

Pojď se s námi podívat, jak se vytváří webové stránky. Objevíš, co se skrývá za webovými stránkami, které navštěvuješ každý den.

Kdy

29. srpna 2020

9:30 — 17:30

Kde

Ostrava - bude upřesněno
Ostrava,
Česká republika

Další informace

Délka trvání: 8h

Vstupní znalosti: Úplní začátečníci

Typ akce: Jednodenní

Cena: 490 Kč

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN:

Zajímá tě, jak se vytváří webové stránky? Jsi úplná začátečnice, ale chceš proniknout do tajů webových stránek? Tak tento workshop je přímo pro tebe!

ANOTACE:

Zajímá tě tajemství webových stránek? Potom je tu pro tebe workshop Tvořím web!: HTML/CSS. Nahlédneme pod slupku webových stránek. Po troše teorie si hlavně vyzkoušíš praxi. Tak nejlépe pochopíš, jak co funguje. Nezapomeneme se zmínit ani o tom, jak to šlape ve firmách, které vyvíjejí webové stránky. Nemusíš se bát, že z workshopu odejdeš s prázdnou. Odejdeš s webovou stránkou, kterou si budeš moci po workshopu libovolně upravit a spustit své první webové stránky.

V rámci workshopu prolítneš základy webových stránek. Projdeš si HTML tagy, dáš webu nějaký styl pomocí CSS. Zjistíš, jak rozpohybovat své webové stránky pomocí JavaScriptu a nakoukneš do zdrojového kódu jakékoliv stránky budeš chtít. Dozvíš se praktické rady, které ti v rozvoji v oblasti webových stránek určitě pomohou.

190309152245 0 U5 A1584

PŘEDPOKLADY:
AGENDA:
  • Jak fungují webové stránky
  • Tipy jak pracovat a základy práce s Visual Studio Code
  • Základní kostra každé webové stránky
  • První značkování s HTML
  • Stylování s CSS
  • Dynamické prvky s JavaScriptem
  • Dobří umělci kopírují. Nejlepší umělci kradou.
  • Jak ukázat svůj výtvor světu

Organizace si vyhrazuje právo na změny a úpravy místa, termínu konání, lektora či zrušení akce. V případě jakýchkoliv výrazných změn budou zájemci informováni.