Registrace

Registraci většinou otevíráme nejpozději jeden měsíc před akcí.
Dejte mi vědět

Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Tereza Šimková

Tereza Šimková
Účastnice akce: Tvořím web

Workshop byl nad mé očekávání!
Bootstrap workshop opravdu doporučuji holkám, které už mají zažité HTML a CSS a chtějí se posunout dále ve tvorbě responsivních webů.

Tvořím web od A do Z - 1

Zajímá tě web? Pojď se naučit tvořit super weby pomocí moderních postupů a nástrojů pro tvorbu responzivních webových stránek.

Kdy

29. ledna — 1. dubna 2020
17:30 — 20:00

Kde

Ostrava - bude upřesněno
Ostrava,
Česká republika

Další informace

Počet lekcí: 10

Délka jedné lekce: 2h 30m

Vstupní znalosti: Pokročilí začátečníci

Typ akce: Pravidelný

Cena: 2 690 Kč


Termíny konání lekcí

29. led. 2020 / 5. úno. 2020 / 12. úno. 2020 / 19. úno. 2020 / 26. úno. 2020 / 4. bře. 2020 / 11. bře. 2020 / 18. bře. 2020 / 25. bře. 2020 / 1. dub. 2020

180224135905 0 U5 A1497

Tohle je totiž přesně cílem kurzu Tvořím Web od A do Z!

PRO KOHO JE KURZ URČEN:

Kurz je určen pro dívky a ženy, začátečnice ale i středně pokročilé. Podmínkou pro účast na kurzu je pouze znalost úplných základů HTML a CSS. Pokud jsi neabsolvovala náš jednodenní workshop Tvořím web nebo neznáš základy HTML a CSS odjinud, dostaneš před kurzem k dispozici odkazy na výuková videa, kde potřebné znalosti doženeš. Na začátku kurzu se pak postaráme o vyladění obtížnosti podle úrovně vstupních znalostí účastnic a začátečnicím s doplněním znalostí mile rádi pomůžeme.

Před přihlášením na kurz zvaž časovou náročnost. Nejde pouze o 2,5 hodiny výuky týdně. Součástí kurzu jsou i domácí úkoly, které jsou ke konci kurzu složitější a jejich vypracování může zabrat i několik hodin. Bez plnění domácích úkolů si z kurzu neodneseš maximum. Samozřejmě chápeme, když občas budeš muset úkol kvůli rodinným nebo pracovním povinnostem přeskočit.

ANOTACE:

Většina lekcí probíhá prakticky. Řešení problémů lektor vysvětluje a ukazuje přímo na kódu. Vždy po nějaké části dostaneš jako účastnice k vypracování praktické úkoly, kde si budeš moct nové znalosti okamžitě vyzkoušet.

Ke kurzu dostaneš k dispozici i online nebo tištěné referenční materiály.

Kurz Tvořím web od A do Z má dohromady 10 setkání. Naučíš se toho opravdu hodně.

PŘEDPOKLADY:
  • Základní znalost HTML a CSS (v rozsahu jednodenního workshopu Tvořím web), lze dohnat před začátkem kurzu samostudiem z videa, které bude k dispozici
  • Notebook (je nám jedno, jaký máš operační systém, ale uměj ho ovládat)
  • Myš (není úplně nutná, ale bude se ti s ní pracovat lépe)
  • Nabíječka
  • Plnění domácích úkolů
  • Alespoň 70% docházky
  • Dobrou náladu!
Na konci kurzu dostaneš certifikát o úspěšném dokončení kurzu. Získání certifikátu je podmíněno alespoň 70% účastí a plněním domácích úkolů.


Organizace si vyhrazuje právo na změny a úpravy místa, termínu konání, lektora či zrušení akce. V případě jakýchkoliv výrazných změn budou zájemci informováni.


Tým