Registrace

Registraci uzavíráme po naplnění kapacity (včetně náhradnic).
Registruj se!

Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Czechitas Hackathon pro středoškolačky

Pojď s námi vyzkoušet, jaké to je účastnit se hackathonu! Zapoj svou kreativitu a zužitkuj své znalosti z oblasti programování. A navíc - třeba vyhraješ některou ze skvělých cen.

Kdy

23. listopadu 2019

8:00 — 20:00

Kde

Praha - bude upřesněno
Praha,
Česká republika

Další informace

Délka trvání: 12h

Vstupní znalosti: Pokročilí začátečníci

Typ akce: Jednodenní

Cena: Zdarma

30740306 1808839845814565 3053647616320471040 N

PRO KOHO JE HACKATHON URČEN:

Hackathon je určený pro středoškolačky, ať už absolventky našich kurzů, či nikoli, které mají zájem o programování a chtějí své znalosti aplikovat v praxi.

ANOTACE:

Lákalo tě někdy vyzkoušet, jaké to asi je účastnit se programátorského hackathonu? Teď máš šanci! Zapoj svou kreativitu a zužitkuj znalosti ze školy či našich kurzů. Dostaň se do týmu s někým, kdo má jiné znalosti než ty, a nauč se posunout své znalosti dál. A navíc - třeba vyhraješ některou ze skvělých cen.

Hackathon s Czechitas je hravý způsob, jak si zkusit zasoutěžit se svým programátorským nápadem a jeho realizací. A že tě baví spíš web či UX než programování? Nevadí, právě ty budeš možná skvělým doplněním programátorského týmu, kterému pomůžeš zvítězit.

Hackathon bude probíhat celou sobotu 23. 11. 2019, nicméně přípravy začnou dříve. Bude třeba nejprve sestavit soutěžní týmy. V tom ti pomůžeme i my, facebookovou skupinou.

A zbytek už je na tobě a tvém skvělém týmu. Celou sobotu strávíte realizací nápadu, který si v ráno na hackathon přinesete po předchozí domluvě s týmem skrz facebookovou skupinu, kde se asi řada nápadů zrodí v návaznosti na odhalení tématického zaměření hackathonu pár dní před jeho konáním.

V závěru soboty tě čeká prezentace výsledku a zhodnocení porotou, která vybere vítěze.

V porotě zasedne několik hodnotitelů ze strany partnerů hackathonu. Hodnotit budou důvtip a originalitu řešení, jeho náročnost, a samozřejmě naplnění zadaného tématu.

PŘEDPOKLADY:

Hackathon je určen pro studentky středních škol. Absolvování našich kurzů pro přihlášení není podmínkou.

AGENDA:
  • Přivítání a představení pravidel a hodnotících kritérií
  • Práce ve skupinách po 5
  • Prezentace každého týmu
  • Výběr vítězů
  • Vyhlášení výsledků a předání cen
VÝSLEDEK:
  1. Projekt, kterým se můžeš do budoucna chlubit.
  2. Zkušenost k nezaplacení.
  3. V případě umístění na stupních vítězů i pěkná cena :).

Partneři