Registrace

Registrace byla ukončena.
Po ukončení registrace již není možné se přihlásit (ani jako náhradnice).

Zůstaňme v kontaktu!

Dostávej náš měsíční newsletter a buď mezi prvními, kdo se dozví o akcích a dění v Czechitas.
Zasláním své adresy bereš na vědomí Podmínky zpracování osobních údajů společností Czechitas, z.s.


Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Czechitas Hackathon

Pojď s námi vyzkoušet, jaké to je účastnit se hackathonu! Zapoj svou kreativitu a zužitkuj znalosti z našich kurzů. A navíc - třeba vyhraješ některou ze skvělých cen.

Kdy

16. června 2019

8:00 — 20:00

Kde

Brno - bude upřesněno
Brno,
Česká republika

Další informace

Délka trvání: 12h

Vstupní znalosti: Mírně pokročilí

Typ akce: Jednodenní

Cena: Zdarma

PRO KOHO JE WORKSHOP/KURZ URČEN:

Hackathon je určený pro absolventky našich tříměsíčních kurzů (tématicky jakýchkoli), letních škol, či obdobně intenzivní série jednodenních workshopů.

ANOTACE:

Lákalo tě někdy vyzkoušet, jaké to asi je účastnit se programátorského hackathonu? Teď máš šanci! Zapoj svou kreativitu a zužitkuj znalosti z našich kurzů. Dostaň se do týmu s někým, kdo má jiné znalosti než ty, a nauč se posunout své znalosti dál. A navíc - třeba vyhraješ některou ze skvělých cen.

Hackathon s Czechitas je hravý způsob, jak si zkusit zasoutěžit se svým programátorským nápadem a jeho realizací. A že tě baví spíš web či UX než programování? Nevadí, právě ty budeš možná skvělým doplněním programátorského týmu, kterému pomůžeš zvítězit.

30740306 1808839845814565 3053647616320471040 N

Hackathon bude probíhat celou neděli 16. 6. 2019, nicméně přípravy začnou dříve. Bude třeba nejprve sestavit soutěžní týmy. V tom ti pomůžeme i my, facebookovou skupinou a networkingovým setkáním v sobotní večer před hackathonem, které bude od 18:00-19:30.

A zbytek už je na tobě a tvém skvělém týmu. Celou neděli strávíte realizací nápadu, který si v sobotu ráno na hackathon přinesete po sobotním kreativním večeru, kde se asi řada nápadů zrodí v návaznosti na odhalení tématického zaměření hackathonu pár dní před jeho konáním.

V závěru soboty tě čeká prezentace výsledku a zhodnocení porotou, která vybere vítěze.

V porotě zasedne několik hodnotitelů ze strany partnerů hackathonu. Hodnotit budou důvtip a originalitu řešení, jeho náročnost, a samozřejmě naplnění zadaného tématu.

PŘEDPOKLADY:

Hackathon je určen pro absolventky našich tříměsíčních kurzů, letních škol, či obdobně intenzivní série jednodenních workshopů. Nicméně téma kurzů, které jsi u nás absolvovala, nijak omezená nejsou.

AGENDA:
  • Přivítání a představení pravidel a hodnotících kritérií
  • Práce ve skupinách po 4 (max 5)
  • Prezentace každého týmu
  • Výběr vítězů
  • Vyhlášení výsledků a předání cen
VÝSLEDEK:
  1. Projekt, kterým se můžeš do budoucna chlubit.
  2. Zkušenost k nezaplacení.
  3. V případě umístění na stupních vítězů i pěkná cena :).

Tým

Partneři