Registrace

Bez registrace


Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Dominik Lauer

Dominik Lauer
Účastnice akce: Czechitas Nová Generace

Našel jsem si tam i nové kamarády.
Moc se mi to líbilo, příště bych rád šel znova.

Girls day Zlín 2019

Rozhoduješ se o svém budoucím povolání? Pokud chceš pracovat v takovém oboru, který tě bude bavit a zároveň ti zajistí slušný příjem a ekonomickou nezávislost v budoucnu, vyber si technický směr a nebudeš litovat!Kdy

15. dubna 2019

8:00 — 16:00

Kde

Hospodářská komora Zlín
Vavrečkova 5262
Zlín, Česká Republika 76001
Česká republika
http://www.khkzk.cz

Další informace

Délka trvání: 8h

Vstupní znalosti: Úplní začátečníci

Typ akce: Jednodenní

Cena: Zdarma

Krajská hospodářská komora Zlínského kraje pořádá setkání studentek se ženami, které se díky své píli a houževnatosti prosadily v oborech tradičně zastávaných muži. Jejich příběhy se stávají inspirací pro všechny, kteří hledají své budoucí uplatnění na trhu práce.

PRO KOHO JE GIRLS DAY URČEN:

Akce je určena pro všechny holky na středních školách. Chceš jít na výšku s technickým zaměřením? Nebo tě láká strávit s námi neobyčejný den? Nemusíš být zapálená ajťačka a milovat vědu a techniku. Dojdi si poslechnout inspirativní přednášky a nauč se něco nového.

ANOTACE:

Holky do IT patří. Ale jak vypadá svět IT očima holek? Liší se v něčem? Přijď na inspirativní přednášku českých žen, které ti poví o své cestě k IT. Tyto ženy rády zodpoví tvé dotazy a podělí se o své příběhy. Poznej nové lidi, bourej stereotypy a hlavně se bav.

Girls day je mezinárodní den, jehož cílem je dívkám představit práci v oblasti techniky, IT a přírodních věd. Každý rok v dubnu se dívkám otevírají dveře technických univerzit, pořádají inspirativní přednášky a kurzy. Oslav Girls day s námi!

CO NÁS ČEKÁ?:

Inspirativní přednášky od českých IT žen.

PŘEDPOKLADY:
  • Dobrou náladu!