Registrace

Registraci většinou otevíráme nejpozději jeden měsíc před akcí.
Dejte mi vědět

Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Běla Beránková

Běla Beránková
Účastnice akce: Práce v IT

Všem Czechitas velké poděkování za nakopnutí k nové kariéře.
Díky workshopům od Czechitas jsem získala práci na hlavní pracovní poměr v IT firmě. Tímto bych chtěla poslat všem Czechitas velké poděkování za nakopnutí k nové kariéře. Mám ze sebe fakt radost :-). A už teď se těším na další kurzy/workshopy.

Job Fair Czechitas Brno

Hledáš práci v IT? Chceš se dozvědět více o trhu práce v Brně? Přijď na Job Fair Czechitas 2019.

Kdy

7. září 2019

14:00 — 15:00

Kde

Brno - bude upřesněno
Brno,
Česká republika

Další informace

Délka trvání: 1h

Vstupní znalosti: Úplní začátečníci

Cena: Bude upřesněno

Job Fair Czechitas je jedinečné odpoledne, kdy se potkáš s desítkami našich kurzistek, mentorů, lektorů a hlavně s firmami, které s Czechitas spolupracují. Program máme na celé odpoledne, pojď se inspirovat a nastartovat Tvou kariéru v IT.

Harmonogram:

Brzy ho zveřejníme! :)


Jf

Dětský koutek

Víš, že kvůli Job Fair nemusíš řešit hlídání dětí? Máme program také pro ně a pohlídáme je ve chvíli, kdy se budeš potřebovat soustředit na networking.

Program bude nachystaný i pro ty nejmenší. Připravujeme ozoboty, hry, hádanky a další. Na své si přijdou i rodiče, kteří se chtějí dozvědět o vzdělávání dětí v IT více. Máme skvělý projekt Czechitas Nová Generace, ve kterém pořádáme příměstské tábory, letní školy IT a další.


Czechitas stánek

Na našem stánku se kromě informací o tom, co děláme, dozvíš spoustu kariérních tipů!

Na cestě do IT světa ti nejen ukážeme, jak na programování či práci s daty, ale také tě profi podpoříme v konkrétních krocích za tvou vysněnou prací. Přijď na náš stánek na Job Fair Czechitas, těšíme se na Tebe!

Czechitas 4

Partneři